Plakaty dekoracyjne, które wyglądają jak dzieła sztuki

Plakaty dekoracyjne to tańsze wyjście niż obraz namalowany przez artystę, a efekt na ścianie jest równie dobry. Co więcej, niektóre plakaty to prawdziwe dzieła sztuki. Przedstawiamy propozycje inspirowane sztuką największych artystów, m.in. Picassa.

PlakatPlakat Fot. www.instagram.com/homebook.pl

Plakaty dekoracyjne 

Plakaty dekoracyjne można uznać już nie tylko za sposób informowania o nadchodzących wydarzeniach, lecz za dzieła sztuki. Ceny niektórych plakatów sięgają kilkuset złotych. Najznamienitsi twórcy mają wystawy na całym świecie i śmiało mogą być określani mianem artystów. Nic więc dziwnego, że coraz częściej szukając obrazu pasującego do wnętrza, wybór pada właśnie na plakat. Jeśli twoje mieszkanie nadal wydaje ci się puste i masz wrażenie, że czegoś mu brakuje, koniecznie musisz zobaczyć te plakaty. Wyglądają elegancko na każdej ścianie. Plakat dekoracyjny najlepiej prezentuje się w antyramie, która chroni go to przed uszkodzeniami i sprawia, że wygląda jak namalowany obraz. Jakie plakaty wybrać do eleganckiego wnętrza? Oczywiście te inspirowane sztuką, których nie powstydziłby się żaden koneser. 

Plakaty inspirowane sztuką Pabla Picassa

Kto z nas nie chciałby mieć w domu obrazu tego mistrza pędzla? Jego sztuka jest ponadczasowa. Minęło ponad półwieku od śmierci Pabla, a artyści z całego świata próbują naśladować jego techniki. Pablo Picasso potrafił narysować zwierzę jednym ruchem ręki. Kopie jego rysunków są często spotykane w sklepach wnętrzarskich jako designerski dodatek na ścianę. Jeśli jednak lubisz oryginalne rozwiązania, a podoba ci się kreska Pabla Picassa, znaleźliśmy plakaty inspirowane jego dziełami! 

Plakaty artystyczne - wesoła twórczość

Lubisz odważne połączenia kolorów? A może wręcz przeciwnie, w twoich wnętrzach dominują szarości i nie zamierzasz tego zmieniać? Mamy jedno rozwiązanie dla każdego pomieszczenia: plakaty artystyczne, które sprawiają wrażenie przypadkowych kompozycji, a w rzeczywistości każda kreska i kropka są przemyślaną koncepcją. Na takie dzieła można patrzeć godzinami!

Więcej o:
Copyright © Agora SA