Zimowa pościel - sposób na świąteczny klimat w sypialni

Święta to idealny moment, aby odświeżyć wnętrze domu. Szczególnie, że w sklepach mamy wiele pięknych dekoracji na tę okazję. Przygotowując dom na czas świąt, skupiamy się głównie na pomieszczeniach, w których przyjmujemy gości - salonie i jadalni. Podpowiadamy, jak wprowadzić trochę świątecznego klimatu do sypialni. Zima to idealny czas na zmianę aranżacji tego pomieszczenia, a co za tym idzie - pościeli.

Świąteczna pościel do eleganckiej sypialni

Gdy dekorujemy dom na święta, często pomijamy sypialnię. Każdy skupia się na zawieszeniu lampionów przed domem i takim dekorowaniem choinki, by wzbudzała zachwyt. Znamy proste triki, by sypialnia również zyskała niepowtarzalny klimat świąt. To świąteczna pościel w kolorze czerwieni z motywem płatków śniegu i gwiazdek. Dzięki tej jednej rzeczy poczujesz w sypialni ducha świąt. Elegancka zimowa pościel sprawi, że pomieszczenie będzie ciepłe i przytulne. Zobacz, jaka świąteczna pościel będzie pasowała do twojej sypialni!

Świąteczna sypialniaŚwiąteczna sypialnia Fot. Materiały partnera

Świąteczna pościel do pokoju dziecka

Dekorując dom, nie możemy zapomnieć o pokoju dziecka. Jak sprawić, by w swoim pokoju poczuło ono ducha świat? Zaangażuj swoją pociechę do pomocy. Aby urządzić pokój dziecka w świątecznym klimacie, wystarczą świąteczne lampki, girlandy i łańcuchy. Mogą to być także naklejki ze świątecznym motywem takim jak renifery i choinki. Warto w tym czasie wymienić także kołdrę. Świąteczna pościel do pokoju dziecka sprawi, że pomieszczenie będzie miało niepowtarzalny klimat. Zobacz nasze propozycje świątecznej pościeli do dziecięcego pokoju. 

Sypialnia dzieckaSypialnia dziecka Fot. Materiały partnera

Świąteczne dodatki do sypialni

Jak stworzyć świąteczny klimat? Oczywiście korzystając z dodatków! Im więcej świeczek i kolorowych lampek, tym lepiej. Jakie świąteczne dodatki świetnie sprawdzą się w sypialni? Zielone girlandy, wielobarwne choinki, narzuty i pościel z motywem świąt, a także zasłonki i firanki z motywem choinki. Takie świąteczne dodatki sprawdzą się nie tylko w pokoju dzieci, ale i dorosłych! Dekorowanie sypialni na święta to prosta i przyjemna czynność, która sprawia wiele satysfakcji, a efekt jest niesamowity. Zobacz, co możesz zrobić, aby twoje wnętrza były niepowtarzalne.

Świąteczne dodatkiŚwiąteczne dodatki Fot. Materiały partnera

Więcej o: