A Spark of HAPPINESS - poznajcie najbardziej kolorową markę Holandii

A Spark of HAPPINESS - to holenderska marka promująca szczęście za pomocą kolorowych przedmiotów. Jesteśmy pewni, że zakupy w tym sklepie to czysta radość. Sprawdź, co i gdzie możesz kupić w A Spark of HAPPINESS.

A Spark of HAPPINESS - najbardziej kolorowa marka Holandii

Dla tych, którzy nie wierzą, że przedmioty mogą uszczęśliwiać przedstawiamy markę - A Spark of HAPPINESS. To najbardziej kolorowy sklep w Holandii, obecny na rynku od 1965 roku. Główną inspiracją marki do tworzenia przedmiotów są właśnie kolory. Idea, która przyświeca A Spark of HAPPINESS - to czerpanie szczęścia i radości z kolorów, które są nieskończonym źródłem inspiracji. W ten sposób powstają niezwykłe przedmioty, takie jak: dywaniki, ręczniki, wielobarwne tkaniny, maty, poszewki, pledy a nawet zabawki. A spark of HAPPINESS to także producent pięknych torebek na co dzień i portmonetek, a także toreb plażowych. 
Celem marki jest poszukiwanie radości w kolorach, a następnie przekazywanie iskry szczęścia w stworzonych produktach. W ich ofercie znajdziemy nieoczekiwane kombinacje kolorystyczne, zamiłowanie do kontrastów, a nawet wszystkie kolory tęczy w jednym produkcie. 

Trzeba przyznać, że marka wie co robi. Produkty a Spark of HAPPINESS nas oczarowały i już wyobrażamy sobie, jak fantazyjne wnętrza można stworzyć. Kolorystyka i wzory hipnotyzujące. Jeśli chcesz ożywić swoje cztery kąty oryginalnymi dodatkami - ten sklep to doskonały wybór.

Więcej o:
Copyright © Agora SA