Najbardziej lubiane krzesła do kuchni - modele, które pasują do nowoczesnego wnętrza

Szukasz krzesł do kuchni bądź jadalni? Wiemy, gdzie kupisz modele, które przypadną ci do gustu. Przygotowaliśmy zestawienie trzech ponadczasowych rodzajów krzeseł. Zobacz, które z nich pasują do twojej kuchni.

Krzesła barowe i hokery

Hokery i krzesła barowe to must have w każdej kuchni wyposażonej w wyspę lub stół barowy. Od zwykłych krzeseł różnią się wysokością. Rzadko kiedy mają oparcie dla pleców, za to często są wyposażone w podpórki dla nóg. Niektóre modele mają także możliwość regulacji wysokości. Hokery i stół barowy to świetne rozwiązanie dla par, które nie potrzebują dużego stołu. Takie rozwiązanie wzbudza entuzjazm na domówkach. W takim wnętrzu twoi goście poczują się jak w prawdziwym barze! Przygotowaliśmy propozycje krzeseł barowych i hokerów, które będą pasowały do kuchni zarówno w stylu eleganckim jak i loftowym. 

Krzesła baroweKrzesła barowe Fot. www.instagram.com/homebook.pl

Krzesła skandynawskie

Moda na krzesła w stylu skandynawskim trwa. Decydując się na ten rodzaj mebla, możemy przebierać w materiałach, z których krzesło zostało wykonane: plastik, drewno, metal - dotyczy to zarówno siedzenia jak i podstawy krzesła. Są one dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Krzesła w tym nowoczesnym stylu pasują do każdego wnętrza. 

Krzesła skandynawskieKrzesła skandynawskie Fot. www.instagram.com/homebook.pl

Metalowe krzesła w stylu industrialnym

Krzesła loftowe pasują nie tylko do wnętrz w stylu industrialnym. Coraz częściej metalowe krzesła są wybierane do eleganckich kuchni, gdzie prezentują się bardzo stylowo! Nowoczesne krzesła industrialne wykonane są w całości z metalu, są także wersje z metalowymi nogami i materiałowym obiciem. Nam ten design bardzo przypadł do gustu - nic dziwnego, że moda na lofty ma się świetnie i wciąż się rozwija. 

Krzesła industrialneKrzesła industrialne Fot. www.instagram.com/homebook.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.