Bożonarodzeniowe dekoracje z podświetleniem. Te produkty z Lidla są świetne

Wioleta Bednarczyk/DZ
29.11.2019 14:00
Piekne dekoracje, girlandy, łańcuchy i wieńce świetlne przygotował w tym roku Lidl. Jest nawet stojący renifer i oświetlenie zdalnie sterowane.

Marka Lidl wprowadziła do oferty świątecznej 2019-2020 wiele ciekawych rozwiązań świetlnych. Można nimi udekorować nie tylko wnętrze domu, ale również ogród, balkon i taras. To mniejsze i większe dekoracje LED stojące i wiszące, ozdoby stalowe, ale również produkty wykonane z naturalnych materiałów. Piękne duże i małe figury świetlne to uroczy renifer i sanie, którymi pięknie można udekorować i oświetlić wnętrze domu, jak również podwórko, taras czy balkon. Są też stylowe łańcuchy, wieńce, girlandy, latarenki z efektami płomieni, ozdoby 3D, oświetlenie okienne. Oferta jest solidna. Zobaczcie!

Renifer świetlny z kolekcji Melinera marki LidlRenifer świetlny z kolekcji Melinera marki Lidl mat. pras. Partnera

Przedstawiamy stojące dekoracje z podświetleniem, które pięknie udekorują meble: komody, szafki, półki, biurka. Mamy też ozdoby LED w formie siatki na ogrodzenie, które oświetlą i rozjaśnią przestrzeń wokół domu. Girlandy świetlne będą piękną dekoracją drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, drzewek i innych elementów ogrodu, tarasu, czy balkonu. 

Gwiazda drewniana z podświetleniem z kolekcji Melinera marki LidlGwiazda drewniana z podświetleniem z kolekcji Melinera marki Lidl mat. pras. Partnera

Świąteczne ozdoby świetlne zawieszone w oknach wprowadzą trochę magii do wnętrza. 

Łańcuch świetlny LED z kolekcji Melinera marki LidlŁańcuch świetlny LED z kolekcji Melinera marki Lidl mat. pras. Partnera

Więcej o: