Świąteczne hity z Lidla: Drewniane ozdoby z oświetleniem LED

Renifer, choinka, dzwonek, domek, gwiazda, stajenka betlejemska i wiele innych modnych dekoracji drewnianych znajdziesz w najnowszej ofercie Lidla. Zobacz naturalne ozdoby na Święta 2019!

Urocze dekoracje drewniane podkreślą świąteczny klimat, wprowadzając do domu bożonarodzeniową magię. Dlatego warto pokusić się chociaż o kilka z nich. Poznaj najnowsze propozycje Lidla! To produkty wykonane z naturalnych materiałów są subtelne, modne, mają różne rozmiary. Także wprowadzą do domu więcej światła! 

Podświetlane, duże ozdoby drewniane w świątecznym klimacie

Świeca, jodełka, choinka, renifer, gwiazda – oto pięć pięknych produktów z Lidla z bożenarodzeniowymi motywami. Ich piękna, naturalna, minimalistyczna forma oraz dość spore rozmiary – ponad 30 cm wysokości – nie pozwolą przejść obok nich obojętnie. Drewniana choinka oraz renifer mają widoczne małe diody LED. W reszcie przedmiotów świecący panel ukryty jest za sklejką. Wszystkie wyposażone są też w 6-godzinny timer z możliwością manualnego włączania i wyłączania. Świąteczne dekoracje z drewna pięknie zaprezentują się na komodach, parapetach, półkach. Przed wami wspaniała kolekcja dekoracji drewnianych z Lidla!

Drewniany renifer z podświetleniem LED, ze świątecznej kolekcji marki Lidl - MELINERADrewniany renifer z podświetleniem LED, ze świątecznej kolekcji marki Lidl - MELINERA mat. pras. Partnera

Renifer, choinka, dzwonek, domek, gwiazda ze sklejki  – stojące i wiszące dekoracje z niewidocznym panelem LED

Oto pięć nieco mniejszych uroczych ozdób drewnianych, których naturalny styl i minimalistyczna forma pomogą w stworzeniu bożonarodzeniowej aranżacji domu i osiągnięciu wyjątkowego klimatu Świąt. Wszystkie chciałoby się mieć. Mają po pięć energooszczędnych diod LED z białym światłem. Są zasilane na baterie i mają 6-godzinny timer z automatycznym powtarzaniem w rytmie dziennym. 

Drewniana gwiazda z podświetleniem ze świątecznej kolekcji marki Lidl - MELINERA,Drewniana gwiazda z podświetleniem ze świątecznej kolekcji marki Lidl - MELINERA, mat. pras. Partnera

Wioska bożonarodzeniowa i łuk świetlny

Wspaniale zabłyszczą na każdej komodzie, parapecie, półce czy stole i będą doskonałą świąteczną dekoracją wnętrza. Lidl proponuje 3 modele wykonane z sosny, topoli, shimy i sklejki: białą wioskę bożonarodzeniową, stajenkę betlejemską w naturalnym kolorze drewna, kolorowy łuk świetlny ze śnieżnym krajobrazem. Mają one po 7 energooszczędnych i trwałych diod LED z opcją sterowania ręcznego. Tak jak w poprzednich modelach, można tu ustawić 6-godzinny timer. Wystarczy go włączyć o wybranej porze dnia, by dekoracja pięknie oświetliła wnętrze.

Przedstawiamy też czarne figury świąteczne z diodami LED. Nie są wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów, ale urzekają modnym designem. 

Drewniana stajenka betlejemska ze świątecznej kolekcji marki Lidl - MELINERADrewniana stajenka betlejemska ze świątecznej kolekcji marki Lidl - MELINERA mat. pras. Partnera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.