Profesjonalne, żeliwne garnki marki Le Creuset. Teraz kupisz je z dużym rabatem!

Agata Zielińska
30.10.2020 12:08
Francuska marka Le Creuset to połączenie tradycji i postępu. Ich naczynia kuchenne do gotowania mają nowoczesny design. Są kolorowe, a ich kształty- unikatowe. Jeśli chodzi o jakość - naczynia Le Creuset na całym świecie cenione są za niezwykłą trwałość i uniwersalność.

Naczynia żeliwneNaczynia żeliwne Fot. www.instagram.com/lecreuset

Więcej produktów marki Le Creuset znajdziesz poniżej.

Marka Le Creuset od 1925 roku jest liderem wśród producentów garnków żeliwnych, są odpowiedzialni za aż 65% produkcji żeliwa na świecie. Ich wykonanie sprawia, że garnki te przechodzą z pokolenia na pokolenie. Dzięki Le Creuset możesz od podstaw wyposażyć kuchnię w nowoczesnym stylu. W ofercie marki znajdziesz designerskie kubki, filiżanki, żeliwne garnki, brytfanny, naczynia do pieczenia. Nam najbardziej podoba się ich specyficzny, niepowtarzalny styl, kształty i kolory, które umilą przygotowywanie każdej potrawy.

Dlaczego warto kupić żeliwne akcesoria do gotowania? Najlepiej i najdłużej zatrzymują ciepło podczas gotowania, oszczędzają energię, równomiernie rozprowadzają ciepło, a potrawy są soczyste i miękkie. Poza tym naczynia kuchenne wykonane z żeliwa mają miano najbardziej trwałych i solidnych.