Profesjonalne, żeliwne garnki marki Le Creuset. Teraz kupisz je z dużym rabatem!

Francuska marka Le Creuset to połączenie tradycji i postępu. Ich naczynia kuchenne do gotowania mają nowoczesny design - są kolorowe, a ich kształty unikatowe. Jeśli chodzi o jakość, naczynia Le Creuset są cenione na całym świecie za niezwykłą trwałość i uniwersalność. Wybraliśmy kilkanaście modeli garnków, które kupisz teraz z dużym rabatem. Sprawdź!

Naczynia żeliwneNaczynia żeliwne Fot. www.instagram.com/lecreuset

Garnki żeliwne - Le Creuset

Le Creuset produkuje najbardziej znane i rozpoznawalne garnki żeliwne, które stanowią doskonałe połączenie tradycji oraz nowoczesności. W czasie produkcji nadal stosuje się tradycyjne techniki, a wiele prac jest wykonywanych ręcznie, co sprawia, że każdy garnek jest przygotowywany z wyjątkową starannością. Naczynia są odlewane za pomocą jednorazowych form wykonanych ze sprężonego piasku. Po oczyszczeniu i wygładzeniu, garnki poddaje się złożonej, wieloetapowej obróbce, która obejmuje emaliowanie, suszenie oraz wypalanie. Szczegółowo opracowany proces przygotowania naczyń sprawia, że gotowe produkty cechują się wysoką odpornością na korozję oraz niepowtarzalnym kolorem.

Wysokie walory użytkowe oraz ciekawe kolory naczyń Le Creuset wynikają między innymi z pokrywania garnków bardzo gładką, porcelanową emalią. Wiele lat doświadczenia w przygotowywaniu naczyń kuchennych pozwoliło na opracowanie unikalnego procesu emaliowania wewnątrz i na zewnątrz, polegającego na wielokrotnym nakładaniu oraz wypalaniu materiału. Wysoka jakość emalii zapewnia doskonałą ochronę przez przywieraniem i przypalaniem potraw, zabezpiecza naczynie przez rdzewieniem oraz zapewnia głęboki, wyrazisty kolor. Żeliwne garnki to inwestycja na lata!

Więcej produktów marki Le Creuset znajdziesz poniżej.

Marka Le Creuset od 1925 roku jest liderem wśród producentów garnków żeliwnych, są odpowiedzialni za aż 75% produkcji żeliwa na świecie. Ich wykonanie sprawia, że garnki te przechodzą z pokolenia na pokolenie. Dzięki Le Creuset możesz od podstaw wyposażyć kuchnię w nowoczesnym stylu. W ofercie marki znajdziesz designerskie kubki, filiżanki, żeliwne garnki, brytfanny, naczynia do pieczenia. Nam najbardziej podoba się ich specyficzny, niepowtarzalny styl, kształty i kolory, które umilą przygotowywanie każdej potrawy.

Naczyń francuskiej marki można używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym także na kuchenkach indukcyjnych, oraz w piekarniku. Pokrycie wnętrza naczyń emalią wysokiej jakości zapewnia bardzo dobrą ochronę przed korozją oraz łatwe czyszczenie. Garnki i patelnie Le Creuset cechują się również dużą gamą rozmiarów oraz rodzajów, a także wyjątkowymi, soczystymi kolorami i starannie zaprojektowanym wyglądem, który sprawia, że produkty tej firmy wyróżniają się ciekawą estetyką. Dlaczego warto kupić żeliwne akcesoria do gotowania? Najlepiej i najdłużej utrzymują ciepło podczas gotowania, oszczędzają energię, równomiernie rozprowadzają ciepło, a potrawy są soczyste i miękkie. Poza tym, naczynia kuchenne wykonane z żeliwa mają miano najbardziej trwałych i solidnych. Teraz możesz je kupić w supercenie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.