Modne rękawice i łapki kuchenne w różnych wykończeniach

Wioleta Bednarczyk
26.11.2019 10:00
Praktyczne, a jednocześnie designeraskie rękawice i łapki kuchenne odnajdą miejsce w każdej kuchni. To pomocniki do wyjmowania i podawania gorących dań w trzech różnych stylach. Poznaj najciekawsze z nich.

Nie możesz ich nie mieć w swoim domu jeśli chcesz czuć się bezpiecznie podczas gotowania. Wybrane rękawice i łapki kuchenne nie tylko ochronią dłonie podczas wyjmowania gorących posiłków z piekarnika, ale będą stylowym detalem kuchni. Przedstawiamy bawełniane, neoprenowe, lniane i silikonowe produkty różnych marek. 

Rękawice kuchenne z bawełny i neoprenu

Prosty design o różnych kształtach i stylach. To bawełniane i neoprenowe rękawice z zawieszką, które doskonale sprawdzą się do przestawiania garnków, patelni na kuchence, wyciągania gorących naczyń z piekarnika, czy przenoszenia dań na stół. 

Łapka kuchenna HouseŁapka kuchenna House mat. pras. Partnera

Łapki kuchenne o różnych kształtach

Przedstawiamy ciekawe modele z lnu i bawełny, które będą nie tylko praktycznym akcesorium strefy gotowania, ale przy okazji dopełnią aranżację kuchni. To łapki kuchenne o różnych kształtach i kolorach. 

Łapka kuchenna Canvas Ferm LivingŁapka kuchenna Canvas Ferm Living mat. pras. Partnera

Silikonowe rękawice kuchenne

Twarde z zewnątrz, a w środku bardzo elastyczne i przyjemne w dotyku. Ich silikonowy element najczęściej można myć w zmywarce, a wewnętrzny (materiałowy) prać w pralce. Takie rękawice są dużo odporniejsze na wysokie temperatury od bawełnianych i lnianych. Wiele modeli posiada rownież specjalne antypoślizgowe rowki, które zwiększają bezpieczeństwo podczas kontaktu z gorącymi naczyniami. Zobaczcie najciekawsze modele w różnych kolorach. Niektóre z nich, jak silikonowa rękawica kuchenna marki Mastrad zostały nagrodzone za design i funkcjonalność. 

Silikonowa rękawica kuchenna MastradSilikonowa rękawica kuchenna Mastrad mat. pras. Partnera

Więcej o: