Stylowe lampy wiszące za mniej niż 300 zł

Ładne i stylowe lampy robią klimat we wnętrzu. Dlatego to właśnie o nich, jako pierwszych powinniśmy pamiętać podczas remontu. Zobacz designesrskie lampy w dobrej cenie, które nie zrujnują domowego budżetu.

Robisz remont? Zapytaj projektanta lub architekta, a on Ci powie – pierwszą rzeczą, od której powinieneś rozpocząć jakiekolwiek zmiany projektowe w domu lub mieszkaniu są lampy. To od nich rozpoczyna się stylowa historia domu. Jeśli nie wiesz gdzie ich szukać to zapraszamy do naszych propozycji. Wybraliśmy designerskie lampy na każdą kieszeń. Kosztują nie więcej niż 300 zł. Mają różne kolory i style wykonania. 

Czarne lampy wiszące

Klasyka zawsze będzie w modzie. Czarne lampy są doskonałym partnerem każdego innego koloru, dlatego z powodzeniem stworzą fajne aranżacje z różnokolorowymi meblami i detalami. Wybraliśmy modele dla wnętrz zaaranżowanych w różnych stylach. Większość z nich ma proste, nieskomplikowane kształty i nadal pozostaje w trendach wnętrzarskich. Każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie. 

Lampa wisząca MELT LP-126/1P Light PrestigeLampa wisząca MELT LP-126/1P Light Prestige mat. pras. Partnera

Lampy wiszące w kolorze ziemi, z naturalnych materiałów

To wyjątkowe modele, idealne do wnętrz zaaranżowanych w stylu boho, vintage oraz domów eklektycznych. Bestsellery, które pomogą osiągnąć równowagę pomiędzy nowoczesnym życiem, a bliskością natury.

Lampa wisząca Team z drewnianą oprawąLampa wisząca Team z drewnianą oprawą mat. pras. Partnera

Różnokolorowe lampy wiszące

Wyróżnią każdą aranżację. Mamy modne modele w bieli, zieleni, złota, brązu i miedzi. Jesteśmy przekonani, że docenią je fani stylowych wnętrz, którzy lubią kiedy lampa błyszczy jeszcze mocniej.

Lampa wisząca BessaLampa wisząca Bessa mat. pras. Partnera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.