Butelki i dzbanki filtrujące wodę, które doceniło wiele gwiazd show-biznesu

Wioleta Bednarczyk/DZ
27.11.2019 21:45
Przedstawiamy wyjątkowe butelki i dzbanki filtrujące, dzięki którym smak, zapach i skład wody będzie dużo lepszy! Produkty doceniły również polskie gwiazdy.

Zdrowie jest najważniejsze! Dlatego zadbajmy o nie najlepiej, jak się da. Pomocne będą zdrowe i pożyteczne nawyki, które warto w sobie wyrabiać. Filtrowanie wody z kranu to jeden z nich. Z pomocą odpowiednich dzbanków i butelek filtrujących można poprawić jakość nie tylko wody, ale i życia. 

Magda Gessler, Anna Starmach, Katarzyna Cichopek, Małgorzata Socha wybrały już swój najlepszy model filtrującego dzbanka. To produkty polskiej firmy Dafi, która opracowała wiele świetnych autorskich rozwiązań. 

Dobrą opinią cieszą się również inne dzbanki filtrujące I-water, Laica Big Roma czy Ecosoft Deweberry Shape. Natomiast produkt Aquaphor Kompakt to prawdziwy hit cenowy – kosztuje niecałe 25 zł. 

Zdrowszy show-biznes? 

Tak, o ile gwiazda trzyma w ręku butelkę filtrującą Dafi z filtrem zawierającym naturalny węgiel aktywny z łupin orzecha kokosowego, który potrafi usunąć smak i zapach chloru z wody kranowej. Poręczne i wygodne do noszenia butelki o trzech różnych pojemnościach: 0,3 l, 0,5 i 0,7 l sprawdzą się dla całej rodziny. Korzystają z nich również gwiazdy, m.in.: Małgosia Rozenek, Fit Lovers czy Daniel Kuczaj. Nie tylko na treningu. Butelka filtrująca wodę Dafi zmieści się też do torebki. Dlatego śmiało można ją zabrać na spacer lub do pracy. 

Więcej o: