Świetne kołdry i poduszki z puchu, wełny, mikrofibry. Mamy modele dla wszystkich rozmiarów łóżek

Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz! Dlatego zachęcamy, by zainwestować w dobry zestaw śpiocha. Przed wami lekkie, puszyste kołdry i poduszki, które miło utulą do snu. Mamy też pościel ekskluzywną, dla najbardziej wymagających.

W tej pościeli na pewno się wyśpisz! To same hity wśród kołder i poduszek, dzięki którym twój sen nabierze zupełnie innego wymiaru - najwyższej jakości bawełna, wełna, kaszmir, satyna i wiele innych materiałów utulą cię przyjemnie do snu. 

Ekskluzywne kołdry i poduszki z wełny, gęsiego puchu, kaszmiru, wielbłąda

To zdecydowanie towar luksusowy. Warto więc za niego trochę więcej zapłacić. To pościel, która sama przystosowuje się do temperatury. Będzie idealna zarówno zimą jak i latem. Jest przewiewna i nie zatrzymuje wilgoci. Wybraliśmy dla ciebie same najlepsze modele. Jest też designerska kołdra z satyny atłasowej, którą pokochają fani pięknych i stylowych wnętrz. Idealnie sprawdzi się na prezent. 

Wysokiej jakości kołdry puchowe z satynyWysokiej jakości kołdry puchowe z satyny mat. pras. Partnera

Kołdry i poduszki z bawełny

Bawełna króluje na polskim rynku tkanin - jest jednym z najlepszym włókien. Dlatego pościel z niej wykonaną cechuje wysoka jakość. Jest wytrzymała, dobrze przepuszczać powietrze, ma właściwości cieplno-izolacyjne i wysokie parametry pochłaniania wody.  

Kołdra bawełniana pokryta satynową poszewkąKołdra bawełniana pokryta satynową poszewką mat. pras. Partnera

Kołdry i poduszki z mikrofibry

Prezentujemy modele wysokiej jakości. Przyjemne i bezpyłowe. To dobry wybór także dla dzieci. Są miłe w dotyku, lekkie, a jednocześnie ciepłe, przyjemnie otulają, dobrze oddychają. Większość kołder i poduszek jest też antyalergiczna i bezpyłowa.

Wysokiej jakości kołdra z mikrofibryWysokiej jakości kołdra z mikrofibry mat. pras. Partnera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.