Wielka wyprzedaż produktów Joseph Joseph! Wielofunkcyjne akcesoria do kuchni

Joanna Szczurek
02.12.2019 12:04
Joseph Joseph to angielska marka, która specjalizuje się sprzedażą wielofuncyjnych acesoriów kuchennych. Oprócz tego, że ułatwiają one przygotowanie posiłków, to dodatkowo wspomagają organizację. Produkty, które wybrałyśmy sprawdzą się świetnie do małych kuchni. Zobacz co kupisz teraz sporo taniej!

Więcej produktów Joseph Joseph znajdziesz poniżej.

Joseph Joseph to angielska marka, która została założona przez dwóch braci: Anthony'ego i Richarda Joseph. Od zawsze pasjonowali się techniką i projektowaniem nowych przedmiotów, co doprowadziło ich do stworzenia własnej marki. W 2003 narodził się pomysł, aby zaprojektować akcesoria kuchenne, które będą praktyczne, designerskie oraz niepowtarzalne i po prostu ładne. Firma powoli się rozwijała, a w obecnie jest dostępna w ponad 100 krajach na całym świecie.

Produkty Joseph Joseph są bardzo wytrzymałe i wykonane z najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu używanie ich w kuchni to prawdziwa przyjemność. Są również bardzo ciekawe wizualnie, dlatego staną się ozdobą twojej kuchni. Ich produkty znajdziesz teraz na wielkiej wyprzedaży! Wybrałyśmy najciekawsze produkty z ich asortymentu. Są to obieraczki, miski, pojemniki, deski do krojenia, oraz inne rzeczy, które pozwolą ci utrzymać porządek w kuchni. 

Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • an1005

    Oceniono 3 razy -3

    No prosze wyslalam komentarz i nagle na ekranie pojawilo sie multum 'zbędnych' rzeczy. Za pierwszy przepraszam

  • an1005

    Oceniono 4 razy -4

    Ups, rzeczywiscie zmieszcza sie do kujhni nawet z 'zero place for ..' skoro prawie żadnego nie pokazujecie bo zestaw 'dech' do ciecia zmiesci sie nawet pod łóżkiem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX