Modne naczynia szklane: te szklanki i kieliszki pięknie ozdobią stół! Cena? Niższa nawet o -58%!

Natalia Szyperek
04.06.2021 11:30
Modne naczynia szklane, zwłaszcza barwne i wzorzyste pięknie ozdobią stół podczas rodzinnych lub towarzyskich spotkań. Wybraliśmy takie kształty szklanek i kieliszków, z których napoje będą smakować o niebo lepiej! Kup je pojedynczo lub w zestawach - promocje sięgają nawet -58%. Sprawdź!

Estetyka, kształt i przeznaczenie szkła dekoracyjnego ma największe znaczenie! Oto zachwycające naczynia szklane: szklanki i kieliszki wysokiej jakości, z którymi celebrowanie pięknych chwil będzie przyjemniejsze.  

Modne naczynia szklane: szklanki

Na stole w jadalni, w której przy wspólnym stole spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi, obok zastawy stołowej pojawiają się modne naczynia szklane - do wody, napojów czy soków niezastąpione. Materiałem najczęściej wykorzystywanym do ich produkcji jest oczywiście szkło. Posiada ono najróżniejszą formę. Szklanki do napojów mogą być smukłe i wysokie, ale równie dobrze sprawdzają się te o większej średnicy. Najczęściej przezroczyste szkło nie musi być nudne. Gładkie ścigają się o pierwszeństwo ze szkłem szlifowanym w ciekawe wzory. Ciekawie wygląda szkło o opalizującej powierzchni, może być także lekko przydymione, albo zupełnie kolorowe. Modne szklane turkusy czy fuksja odważnie kontrastują z bielą obrusa i zastawy stołowej. Bardzo elegancko prezentują się te ze złotą obwódką - miłośnicy stylu glamour z pewnością będą zachwyceni. Warte uwagi są również modne naczynia szklane w drobne kropeczki, jakby spryskane farbą. To HIT, jeśli chodzi o dodatki.

Szklanka Madam Stoltz z kolorowego szkłaSzklanka Madam Stoltz z kolorowego szkła mat. pras. Partnera

Modne naczynia szklane: kieliszki 

Modne naczynia szklaneModne naczynia szklane Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Jeśli chodzi o modne naczynia szklane, dla osób pełnoletnich polecane są kieliszki do wina, szampana czy martini. Kieliszki mogą być smukłe i wysokie, ale równie dobrze sprawdzają się niższe o większej średnicy. Ich wygląd zależy również od alkoholu, jaki zamierzasz spożywać. Inny kieliszek użyjesz do szampana, a jeszcze inny do czerwonego lub białego wina. Najbardziej pożądane są proste, przezroczyste kieliszki, ale to powiedział, że tylko takie muszą być? Do wyboru masz także szkło o opalizującej powierzchni, lekko przydymione, albo zupełnie kolorowe. Modne turkusy czy róż odważnie kontrastują z bielą obrusa i zastawy stołowej. Oprócz zdobień na samym szkle, kieliszki mogą posiadać błyszczące obręcze umiejscowione na łączeniu nogi i czaszy. Wybierz takie modne naczynia szklane, które najbardziej przypadną ci do gustu! Pamiętaj, że wiele modeli możesz teraz kupić nawet do -58% taniej. To się opłaca!

Więcej o: