Eleganckie i praktyczne lustra do makijażu i wizażu

Lustro to obowiązkowy element wyposażenia w każdym domu w większej, bądź mniejszej postaci - zależnie od funkcji jaką ma pełnić. Ostatnio coraz częściej lustra występują jako ozdoba. W stylowych ramach wyglądają jak dzieła sztuki. Wybraliśmy lustra, które sprawdzą się idealnie w łazience bądź na toaletce, przy której wykonujesz makijaż. Łączą w sobie elegancję oraz praktyczność.

Lustra do makijażu stojące 

Małe, stojące lustra to nasza propozycja dla osób, które podczas wykonywania perfekcyjnego makijażu muszą mieć podparcie. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które dbanie o cerę i malowanie traktują jako rytuał. Zaletą stojącego lusterka jest to, że możesz się przed nim malować w każdym pomieszczaniu i możesz je przenosić z miejsca na miejsce. Wybraliśmy praktyczne i stylowe lustra, które będą pasowały do każdego wnętrza. 

Lustra do makijażuLustra do makijażu Fot. Materiały partnera

Lustra do makijażu wiszące 

To propozycja dla osób, które wolą wykonywać makijaż na stojąco. Poniższe propozycje sprawdzą się w łazience, lub w sypialni nad toaletką. 

Lustra do makijażu w stylu retro

Moda retro powraca do coraz częściej pod różnymi postaciami. Nam bardzo przypadły do gustu lustra w stylu retro. Prezentują się pięknie na ścianach i stołach, czy toaletkach. 

Lustra retroLustra retro Fot. Materiały partnera

Lustra do makijażu z żarówkami

W domach coraz częściej wita trend przyniesiony prosto z salonów kosmetycznych - czyli lustra z żarówkami. i listwami ledowymi. Dzięki nim każdy makijaż będzie wykonany starannie i profesjonalnie.

Lustra do wizażuLustra do wizażu Fot. Materiały partnera

Więcej o:
Copyright © Agora SA