Ręczniki i akcesoria łazienkowe do stylowej łazienki

Chłonne i puszyste ręczniki powinny znaleźć się w każdej łazience. Ten element wyposażenia może mieć charakter nie tylko praktyczny, ale także dekoracyjny. Podobnie jest z podstawowymi akcesoriami, jak dywaniki, mydelczniki, dozowniki, a nawet pojemniki i szczotki do WC - nie muszą straszyć tylko być stylowym dodatkiem wnętrza.

Ręczniki łazienkowe - kąpielowe i do rąk

Jakie ręczniki łazienkowe powinny się znaleźć w każdym domu? Podstawowe dwa rodzaje to kąpielowe w dużych rozmiarach oraz małe do rąk. Możemy być bardziej drobiazgowi, jak Monica z kultowego serialu Przyjaciele, która ręczniki podzieliła na 11 kategorii. Wśród nich znalazły się ręczniki: użytku codziennego, eleganckie, dla gości, eleganckie dla gości, kuchenne, stare i plażowe. Wybraliśmy ręczniki marki MIOMARE®, które można kupić w komplecie lub oddzielnie. Mają eleganckie, dekoracyjne wzory. Dostępne są w wielu rozmiarach i pięknych kolorach. 

RęcznikiRęczniki Fot. Materiały partnera

Akcesoria łazienkowe - przedmioty, które powinny znaleźć się w każdej łazience

Jakie przedmioty obowiązkowo muszą znaleźć się w łazience? Mydelniczki, dywaniki łazienkowe, kubki na szczoteczki do zębów, szczotka toaletowa - to tylko niektóre z nich. Jakie akcesoria wybrać? Najlepiej, aby wszystkie dodatki były spójne, dlatego warto kupować w komplecie. Atutem będzie dopasowanie kolorystyczne do całego pomieszczenia. Wtedy zwykłe przedmioty sprawiają, że wnętrze jest piękne, eleganckie i dopracowane w każdym calu. 

Akcesoria łazienkoweAkcesoria łazienkowe Fot. Materiały partnera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.