Modne i praktyczne akcesoria kuchenne do gotowania i pieczenia marki Delimano

Dobrze wyposażona kuchnia to podstawa udanego gotowania. Dlatego przed wami praktyczne akcesoria kuchenne, z którymi przyrządzanie posiłków jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Przy okazji ich modna forma podkręci styl kuchni.

Zobacz jak w produktach marki Delimano, minimalizm spotyka się z funkcjonalnością. Każdy z jej oferowanych produktów wyróżnia się prostą formą, a przy okazji jest bardzo praktyczny. W ofercie jest wiele naczyń i akcesoriów kuchennych dla początkujących i zaawansowanych kucharzy. Od większych i bardziej skomplikowanych maszyn kuchennych do drobnych akcesoriów o niebanalnej formie, jak drewniany dziadek do orzechów w kształcie prawdziwka, czy ciekawy pojemnik na cebulę. Jest też wiele form do pieczenia. Zajrzyj do środka i daj się zaskoczyć.

Przedstawiamy przeróżne naczynia do gotowania i pieczenia, które pozwalają na skupienie pełnej uwagi na odpowiednich proporcjach i łączeniu smaków. 

Siekacz Joy DelimanoSiekacz Joy Delimano mat. pras. Partnera

Znajdziesz tu wiele funkcjonalnych naczyń do pieczenia. To formy okrągłe, kwadratowe, prostokątne, blachy na muffinki, wykrawaczki do ciastek i wiele innych. Mamy też zestaw do wypieków ze wszystkimi wymienionymi produktami. Plus coś ekstra: jest tu silikonowy pędzel, wałek do ciasta, 10 pudełek na muffinki oraz książka z przepisami. 

Naczynia wykonane są z wysokiej jakości materiałów i pozwolą na stworzenie wypieków w najbardziej rozgrzanych piekarnikach: słodkości, pięknych ciast, babek oraz czegoś na ostro – pysznej, domowej pizzy.

Zestaw do wypieków Bake'n'Share DelimanoZestaw do wypieków Bake'n'Share Delimano mat. pras. Partnera

Więcej o:
Copyright © Agora SA