Muubs: dywany, lampy, naczynia, meble. To workshop niepowtarzalny

Poznaj piękno naturalnych dywanów, lamp, naczyń, mebli i dodatków. Produktów o nieregularnych formach i strukturach, wykonanych ręcznie i bardzo minimalistycznie. To workshop niepowtarzalny i bardzo wyjątkowy.

Muubs aranżuje wnętrza, które uwielbiają być blisko natury. Tak, jak jej właściciele – Bent i Dorthe Povlsen. Markę stworzyli w 2010 roku, by zaprezentować produkty i ideę naturalnej aranżacji domu. To przepiękne meble i dodatki duńskiej produkcji, które dopasują się do niemal każdego wnętrza. Są niepowtarzalne i bardzo wyjątkowe, tworzone wyłącznie z naturalnych materiałów. Oferta zachwyca autentycznością. To produkty ręcznie wykonane: tkane dywany, lampy ze skóry i trawy bambusowej, talerze, misy z ceramiki i drewna tekowego z odzysku oraz wiele innych.  

Dywany, które pokochają stylowe wnętrza

To różne modele wykonane z naturalnych materiałów: sznurka jutowego, skóry, bawełny. Są ręcznie tkane, mają gęsty splot, wysoką jakość i piękne, minimalistyczne wzory. 

Lampy blisko natury

Wyjątkowe lampy sufitowe wykonane ręcznie. Są modele ze skóry w kolorze ciepłego brązu oraz trawy bambusowej – czarne. Wszystkie tworzą efekt pięknie przenikającego światła. Zachwycają swoim designem. Pokochają je z pewnością wnętrza boho i etno. 

Muubs serwuje do stołu

Wyłącznie w naczyniach ręcznie wykonanych, drewnianych, ceramicznych i szklanych. W klimacie vintage i antycznym. W ofercie jest o wiele więcej. Można skompletować wyjątkową, autorską zastawę, która na drugim stole na pewno się nie powtórzy.

Cześć w salonie!

Jest tu 6 oryginalnych produktów. Stabilny stołek reżyserski z drewna tekowego i skóry. Czarny regał stojący wykonany z metalu, z ażurowymi półkami i bokami, ze złotym dodatkiem. Lustra: w drewnianej, ciosanej ramie oraz ścienne z półką i wieszakiem. Jest też stolik kawowy z dębowym blatem. Także pięć koszy z drzewa wiórowego, każdy w innym rozmiarze. To wyjątkowy design, który umili i ułatwi codzienne funkcjonowanie w domu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.