Sagaform: Akcesoria i dodatki, które przydają się zimą

Oto praktyczne akcesoria i dodatki, które pomogą zimową porą. Warto je mieć. Prezentujemy produkty Sagaform, które cechuje wysoka jakość i wysmakowane wzornictwo.

Drewniany stolik śniadaniowy SagaformDrewniany stolik śniadaniowy Sagaform mat. pras. Partnera

Sztuka dekoracji domu w dużej mierze opiera się na umiejętności doboru odpowiednich dodatków i akcesoriów. Budują one klimat aranżacji, nadając wnętrzu styl i charakter. Drobni pomocnicy przydają się zawsze, niektóre z nich - wszelkiego rodzaju świeczniki i latarenki - szczególnie zimową porą.

Akcesoria i dodatki potrafią być też bardzo pomocne podczas wieczornego relaksu na kanapie. Kubek z ciepłą, zimową herbatą czy grzanym winkiem, półmiski na przekąski, miski, różne otwieracze - te gadżety warto wtedy mieć pod ręką. Gdzie ich szukać? U nas. Zajrzyjcie do naszych propozycji skandynawskiej marki Sagaform, która od ponad 20 lat tworzy wysokiej jakości produkty o wyjątkowym wzornictwie. Są one bardzo funkcjonalne. Oferta marki obejmuje przedmioty do przygotowywania, serwowania i spożywania posiłków. Także drobne dodatki dekoracyjne, które uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień. 

Szklany świecznik to klasyk. Pasuje do każdej aranżacji. Przedstawiamy trzy – transparentne oraz w różnych odcieniach zieleni. To prosty, ale piękny design.

Szklany świecznik SagaformSzklany świecznik Sagaform mat. pras. Partnera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.