Designerskie artykuły użytku domowego znanej marki - czego nie może zabraknąć w sypialni i łazience?

Blanc to hiszpańska marka, która produkuje unikalne tekstylia do kuchni i łazienki w minimalistycznym stylu skandynawskim. I mimo, że projekty marki są utrzymane w klasycznym stylu, a połączenie kolorów jak biel z czernią z dodatkiem złota wydaje nam się już oklepane - to trzeba przyznać, że marka Blanc wie co robi. Każdy projekt jest unikatowy.

Marka Blanc wyróżnia się tętniącymi życiem wzorami i kolorami, a każdy produkt jest wykonany ze świetnej jakości materiałów. Co znajdziecie w ofercie marki? Przede wszystkim akcesoria użytku domowego, które przydają się na co dzień. Są to produkty głównie do sypialni, łazienki i salonu. 

PościelPościel Fot. Materiały partnera

Tekstylia do sypialni

Z marką Blanc urządzisz sypialnię w niepowtarzalnym stylu. Designerskie wzory, minimalistyczne napisy, piękne połączenia kolorów - taką pościel możecie kupić pojedynczo lub stworzyć własny komplet. Znajdziecie tu także poszewki dekoracyjne, pledy oraz narzuty. 

PościelPościel Fot. Materiały partnera

Tekstylia łazienkowe

Łazienkę możesz wyposażyć designerskimi akcesoriami i tekstyliami marki Blanc. Puszyste i chłonne ręczniki, dywaniki łazienkowe, a nawet szlafroki - to wszystko możecie kupić w dobrej cenie. Ponadto masz okazję przekonać się, że szczotki do WC nie muszą straszyć, a być stylowym dodatkiem do łazienki. W komplecie z mydelniczką i dozownikiem stworzysz spójną całość. 

Akcesoria łazienkoweAkcesoria łazienkowe Fot. Materiały partnera

Więcej o:
Copyright © Agora SA