Ekologiczny dom z BRW: drewno, rattan, bambus, stal, ceramika

Czemu chcemy mieszkać w ekologicznym domu? Przede wszystkim pragniemy żyć zdrowo, w zgodzie z naturą i troszczyć się o środowisko. Ekomeble i dodatki do domu są też bardzo trwałe i mają szlachetne formy. Poznaj ekohity od Black Red White w świetnych cenach.

Marka Black Red White chce być eko. Od dłuższego czasu w stałym asortymencie można znaleźć wiele rattanowych krzeseł, foteli, różnych lamp, szklanych świeczników i szkatułek, mebli i dodatków. Są też bambusowe i drewniane akcesoria do kuchni, m.in. różne pojemniki i miski, deski do krojenia, chlebaki, dozowniki, stojaki i przybory kuchenne. 

Naturalne bestsellery pomogą zaaranżować ekownętrza i pozwolą osiągnąć równowagę pomiędzy nowoczesnym życiem a bliskością naturze.

Hity, które namierzymy w ofercie BRW

Przede wszystkim jest tu sporo drewnianych mebli i dodatków do domu o ciekawych kształtach i wykończeniach. Hitem jest lampa stołowa Nexta, która kształtem przypomina świecznik. Jej minimalistyczny i niebanalny design przykuwa uwagę. Brązowa świeca w kształcie szyszki jest świetnym przykładem dekoracji nawiązującej do natury. Dom klimatycznie rozjaśnią i ozdobią lampy stołowe z napisami "home" i "love". Mają całkiem zacny rozmiar, to ponad 30 na 10 cm. Ciekawą formę prezentuje też ława Triango. Dzięki geometrycznej i prostej formie może być bazą wielu aranżacji. Stylowym hitem jest też krzesło z naturalnego rattanu i plecionki w kolorze ciemnego brązu - K336. Całość dopełnia czarny stelaż malowany proszkowo. 

Drewniana lampa stołowa BRW NextaDrewniana lampa stołowa BRW Nexta mat. pras. Partnera

Fajnych wnętrzarskich mebli i dekoracji jest dużo więcej w ofercie marki Black Red White. Zobacz koniecznie!

Wskazówki aranżacyjne ekownętrza

Eksperymentuj! Zadbaj o wiele stonowanych kolorów, przede wszystkim barw ziemi i bieli. Porządną stolarkę, drewniane komody i stoliki z historią znajdziesz w butikach z meblami vintage, czy pchlich targach. Ekostylu doda wnętrzu rattan, wiklina, kamień, starocie. Plecione dekoracje, pledy, powłoczki, dywaniki z naturalnych materiałów, tkane gobeliny, makatki stworzą przytulniejszy dom. Wyeksponuj detale, które wyrażą twoją osobowość: ramki ze zdjęciami, lustra, ulubioną grafikę, ceramikę, pamiątki z wakacji. Ekostyl to również mnóstwo zielonych roślin w ozdobnych doniczkach z wikliny i gliny oraz wiszących, plecionych kwietnikach ze sznurka.

Także zapachowe świece w szklanych osłonkach oraz akcesoria jadalniane z drewna i bambusa stworzą nastrój oraz dopełnią ekolook wnętrza. 

Solniczka i pieprzniczka Tao Bambus Black Red WhiteSolniczka i pieprzniczka Tao Bambus Black Red White mat. pras. Partnera

Drewniane deski do krojenia to podstawa każdego domu. Są praktyczne i pięknie wyglądają na kuchennym blacie. 

Zapraszamy do wszystkich galerii. Prezentujemy produkty eko w różnych, ciekawych odsłonach.

Więcej o:
Copyright © Agora SA