Personalizowane poduszki. Są walentynkowe modele wypełnione miłością

Poduszki dekoracyjne to świetny pomysł na podkreslenie indywidualności i charakteru wnętrza. Modele z możliwością personalizacji idealne sprawdzą się również jako prezent. Polecamy wyjątkowe wzory na Walentynki.

Poduszki z dedykacją, personalizacją, czy ze specjalnym nadrukiem? Przedstawiamy świetne pomysły na udekorowanie sofy, podkreślenie indywidualnego charakteru wnętrza lub prezent dla bliskiej osoby. To modne i przyjemne w dotyku ozdobne tekstylia.

Poszewki są wykonane z wysoko gatunkowej bawełny, która nie kurczy się w praniu. Chyba, że wypierzecie je w 90 stopniach, wtedy wszystko jest możliwe. Można je prasować. Nadruki i farby wodne nanoszone na poduszki są trwałe i nie szkodzą bawełnie, a przede wszystkim naszej skórze. Są bezpieczne dla zdrowia. 

Walentynkowe poduszki wypełnione miłością

Poduszka to świetny pomysł na walentynkowy prezent dla chłopaka. Dodając do niej własną personalizację lub imię ukochanego, stworzysz wyjątkową niespodziankę. Leniuchowanie z pewnością stanie się przyjemniejsze.

Dekoracyjna poduszka 'Rysunkowe Love' z możliwością personalizacjiDekoracyjna poduszka 'Rysunkowe Love' z możliwością personalizacji Fot. Crazyshop.pl

Mamy również modele, które mają uniwersalne grafiki i świetnie udekorują kanapę lub fotel. Po dodaniu odpowiedniej personalizacji sprawdzą się też jako prezent dla bliskiej osoby. Niezależnie od okazji na jaką zostaną wręczone będą na pewno świetną pamiątką. 

Bawełniana poduszka z nadrukiem dla miłośników górBawełniana poduszka z nadrukiem dla miłośników gór Crazyshop.pl

Pamiętaj! Podczas aranżowania strefy odpoczynku warto postawić na jasne kolory poduszek, jak w naszych galeriach. Ładniej wyeksponujesz różne ich wzory i nadruki. Twoje dekoracyjne poduszki spełnią wówczas rolę funkcjonalną i dekoracyjną. Dodadzą też naturalnego wdzięku twojej sofie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.