Prezenty w drewnianych skrzynkach: 2 w 1

Co powiesz na niedrogi prezent, który ma szansę pozostać z twoimi bliskimi na dłużej? Drewniane skrzynki 2 w 1 mogą pomóc. Zobaczcie!

Prezent 2 w 1? To świetny pomysł, by podarować bliskim upominek, który w całości może być wykorzystany – nie tylko to co jest w środku, ale również jego opakowanie. Drewniane skrzynki vintage oraz pudełka, przypominające kształtem księgi są dla nas największym hitem. Pięknie ozdobią półki oraz komody, a w dodatku posłużą jako schowki na biżuterię, drobne kosmetyki, czy akcesoria do włosów. W skrzynkach znajdziecie różności: herbaty, złoty kompas, różne alkohole, zatyczki do wina, a nawet miód. Bonus! Wszystkie posiadają piękne nadruki i można je dowolnie personalizować. Zobaczcie propozycje prezentów 2 w 1 za rozsądną cenę. 

Kompas w grawerowanym pudełkuKompas w grawerowanym pudełku Crazyshop.pl

Drewniana skrzynka z nadrukiem i personalizacją, przypominająca kształtem księgę oraz skrywająca w środku trzy aromatyczne herbaty pomoże niedrogo wyróżnić bliskich. Może będzie też doskonałym katalizatorem wspólnych, rodzinnych rozmów i nostalgicznych podróży w przeszłość? 

Drewniana skrzynka z trzema herbatamiDrewniana skrzynka z trzema herbatami Crazyshop.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.