Świece Lacrosse z naturalnej mieszanki wosków roślinnych. Mają szklaną oprawę i obłędnie pachną

Święta w blasku eleganckich świec, o naturalnych zapachach natury? Będą bardziej magiczne i pozwolą na chwilę pachnącego relaksu. Cena niewielka, więc zachęcamy!

Co powiesz na święta i sylwester z zapachem drzewa sandałowego i bergamotki, białego piżma, orchidei, białej lub zielonej herbaty, drewna i tonki, grejpfruta, pomarańczy, żurawiny, a może wanilii? Za rozsądną cenę: 49 lub 59 zł. Brzmi dobrze. Proponujemy świece zapachowe Lacrosse prosto z Hiszpanii, które zostały stworzone wyłącznie z naturalnych wosków roślinnych. Mają szklaną oprawę i przepięknie pachną!

Świeca Lacrosse Wood TonkaŚwieca Lacrosse Wood Tonka mat. pras. Partnera

Dłużej poczujesz bliskość natury!

Owocowe zapachy nie są tylko na lato. Zimą wspaniale osłodzą wnętrze, przypominając letnie aromaty natury. Świece Lacrosse to bardzo szeroki wybór "rozjaśniających" wnętrze owocowych aromatów.

Wosk roślinny, z którego wykonane są świece Lacrosse, charakteryzuje się dobrymi parametrami spalania oraz ciepłą, żółtą barwą płomienia. Jest bezpieczny dla zdrowia i nie kopci, pozwalając na aromatyczny odpoczynek w blasku świec. Zapraszamy do pachnących galerii Lacrosse. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.