Piękne talerze z kamionki duńskiej marki Bloomingville

Kamionkowe talerze wyglądają tak pięknie, że nie mogłyśmy ich nie pokazać. Sami zobaczcie, jakie cuda można wyczarować z gliny!

Bloomingville to oryginalny, minimalistyczny design. Jak na Skandynawów przystało. Marka pochodzi z Danii i dziś zna ją cały świat. Obok jej produktów nie da się przejść obojętnie! 

Proste, o pięknej strukturze talerze z kamionki są jedyne w swoim rodzaju. Zachwycają wspaniałą linią wzorniczą o nieregularnych krawędziach oraz niebanalną estetyką. Doskonale eksponują potrawy i pięknie prezentują się na stole. Bloomingville to kolekcje ceramiki w różnych kolorach: niebieskim, zielonym, czarnym, beżowym, szarym. Wzory na nich wykonane są ręcznie co sprawia, ze każdy talerz jest inny i niepowtarzalny. Stanowią świetną dekorację stołu. 

Talerz Bloomingville NeriTalerz Bloomingville Neri mat. pras. Partnera

Talerze: Thea, Kendra, Sandrine, Paula to kolekcje w naturalnych kolorach. Są też specjalne naczynia dla dzieci. Pięknie prezentuje się m.in. talerzyk w kształcie chmurki – Smilla czy Adelynn z królikiem. Wykonane są ze szkliwionej lub matowej ceramiki wyglądają klimatycznie.

Talerz Bloomingville Thea o średnicy 21 cmTalerz Bloomingville Thea o średnicy 21 cm mat. pras. Partnera

Talerz niebieski Naomi i zestaw Molly, czerwony Joëlle, zielony Spring, błękitno-brązowy Paula o owalnym kształcie – to niesamowicie kolorowe naczynia, które ładnie prezentują się w każdym domu lubiącym kolory i oryginalne formy. 

Talerz Bloomingville Naomi o średnicy 28,5 cmTalerz Bloomingville Naomi o średnicy 28,5 cm mat. pras. Partnera

Tworząc wszystkie swe kolekcje, marka inspirowała się śródziemnomorskim klimatem. To właśnie za pomocą naczyń pragnie przenosić miłośników pięknej ceramiki w miejsca, w których nie istnieje pośpiech. 

Talerze obiadowe BloomingvilleTalerze obiadowe Bloomingville mat. pras. Partnera

Więcej o: