Jadalnia Skagerak, która emanuje dobrym, skandynawskim, eko smakiem

Wyjątkowy design, funkcjonalność i praktyczność - zapraszamy do duńskiej jadalni, w której znajdziecie wiele pięknych produktów od marki Skagerak.

Poznaj duńską markę Skagerak, która już od 1976 roku tworzy nowoczesne dodatki oraz meble do wnętrz, w klimacie skandynawskiego designu. Prócz wysokiej jakości produktów znana jest z ekologicznego podejścia do branży wnętrzarskiej. 

Naczynia i dodatki Skagerak to przykład eleganckiej i jednocześnie minimalistycznej formy, bez ozdób, także bardzo funkcjonalnej. 

Przed wami dwie najpopularniejsze kolekcje marki Skagerak: Edge i Nordic oraz projekty drewniane i stalowe, często tworzone przez znanych projektantów. 

Naczynia z kolekcji Edge od marki SkagerakNaczynia z kolekcji Edge od marki Skagerak mat. pras. Partnera

Ciekawą formę prezentują świeczniki Drop, które dla marki stworzyła projektantka Anton Björsing. Są wykonane z drewna i wybarwione w kolorze. To świetny przykład skandynawskiej myśli projektowej – połączenia funkcjonalności z naturalnym materiałem i minimalistyczną linią wzorniczą. 

Kolorowe świeczniki Skagerak DropKolorowe świeczniki Skagerak Drop mat. pras. Partnera

Marka Skagerak posiada w swoich kolekcjach szeroką gamę akcesoriów i dekoracji kuchennych. Są to, m.in. deski, tace, wazony, przybory kuchenne, zestawy noży. 

Projekt Maximiliana Schmahla dla marki Skagerak zasługuje na wyróżnienie. To złote i srebrne sztućce do salaty, które zostały wykonane z jednego kawałka metalu. Inspiracją były liście. To charakterystyczne dla tego projektanta, tworząc swoje projekty lubi inspirować się organicznymi formami natury. 

Sztućce do serwowania sałaty Skagerak LeafSztućce do serwowania sałaty Skagerak Leaf mat. pras. Partnera

Skagerak ma dużo więcej pięknych projektów! Przedstawiamy świecznik stworzony z elastycznych modułów drewnianych – Segment, zaprojektowany przez Thomasa Brido Petersena. Można je dowolnie ustawiać, tworząc autorskie kompozycje. 

Świecznik Skagerak SegmentŚwiecznik Skagerak Segment mat. pras. Partnera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.