Kubki dla miłośników zwierząt. Mamy psie i kocie buzie każdej rasy

Wioleta Bednarczyk/DZ
23.12.2019 11:20
Kochasz zwierzęta? Teraz swoich ulubionych czworonożnych przyjaciół możesz mieć jeszcze bliżej siebie i to zawsze, kiedy tylko chcesz. Poznaj wspaniałe kolekcje kubków z psimi i kocimi sylwetkami od Maxwell & Williams.

Piękne kubki z ulubionym zdobieniem są podstawą wyposażenia każdej kuchni. Kolekcja Pets marki Maxwell&Williams zadowoli z pewnością każdego miłośnika zwierząt. Kilkanaście ciekawie zaprojektowanych wzorów przedstawia najpopularniejsze rasy psów i kotów. Zaprojektowano je z najwyższą starannością i niezależnie od okazji zawsze będą prezentować się elegancko i niebanalnie.

Kubki Maxwell & Williams z kolekcji PetKubki Maxwell & Williams z kolekcji Pet mat. pras. Partnera

Australijska marka Maxwell&Williams jest z nami w Polsce od 2006 roku. Przez te lata nie raz zaskoczyła wspaniałą stylistyką stołowych nakryć. 

Kubki Pets od Maxwell&Williams to przykład pięknej, niebanalnej i najbardziej szlachetnej porcelany kostnej (bone china). Od zwykłej porcelany różni ją wyższy poziom bieli i odporności na stłuczenia. Także wykończenie powierzchni jest bardziej ekskluzywne. Jak powstaje ta porcelana? Do jej produkcji wykorzystuje się mączkę kostną, którą miesza się z glinką kaolinową i skaleniem. Potem produkty wypala się w bardzo wysokiej temperaturze -1200-1400 st. C - podobnie jak tradycyjną porcelanę. 

Kubki Pets z motywem kocich i psich mordek urzekają i czarują. Są praktyczne i solidnie wykonane. Mają sporą pojemność - 350 ml. Można je myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. 

Zapraszamy do wybrania wizerunków ulubionych przyjaciół z naszej stołowej propozycji. 

Kubki z kolekcji Pets od Maxwell & WilliamsKubki z kolekcji Pets od Maxwell & Williams mat. pras. Partnera

Więcej o: