Ladelle: naczynia i akcesoria kuchenne kultowej marki z Australii

Wioleta Bednarczyk/DZ
27.12.2019 12:55
Poznaj oryginalny design naczyń i akcesoriów kuchennych Ladelle. Mają piękne wzory i kolory, które sprawdzą się w każdej kuchni.

Troska o szczegóły jest z pewnością jednym z podstawowych czynników gwarantujących sukces - chyba w każdej branży! Marka z Australli – Ladelle - to z pewnością pokazała. Od 30 lat oferuje wysokiej jakości naczynia, pojemniki spożywcze, akcesoria kuchenne i tekstylia, które mają różnorodne wzory i kolory i są perfekcyjnie wykończone. Nieustannie też podąża za nowymi trendami we wzornictwie i wciąż zaskakuje nowymi kolekcjami, które często pasują do każdej kuchni. 

Kamienne podstawki i tace dekoracyjne LadelleKamienne podstawki i tace dekoracyjne Ladelle mat. pras. Partnera

Ladelle jest dziś liderem rynku w Australii oraz Nowej Zelandii - zapełnia sklepowe półki luksusowych domów towarowych. To wielki sukces! W kolekcjach marki znaleźć można produkty z kamionki, porcelany i drewna, często bukowego lub kauczukowego. Naczynia, akcesoria kuchenne czy nawet tekstylia Ladelle zawsze wyróżniają się na tle kuchennych produktów innych firm. 

Dwudzielne lub trójdzielne miski Ladelle z drewnianymi uchwytami albo bez nich, o różnych głębokościach, są tego najlepszym przykładem. Ich oryginalna forma i piękne kolory z pewnością wspaniale udekorują kuchnię oraz stół, nadając im indywidualny charakter. 

Miski Ladelle do serwowania przekąsekMiski Ladelle do serwowania przekąsek mat. pras. Partnera

Więcej o:
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • popis.pasozyty

  Oceniono 5 razy 5

  Jeśli chodzi o ładnośc to raczej przeciętne.

 • pczar

  Oceniono 2 razy 2

  "kultowa marka Ladelle" - 40 lat tu mieszkam a o tej marce nie slyszalem. Cud!

 • pawello-wawa

  Oceniono 2 razy 2

  Dobrze wypalane

 • tow.anton.maciorow

  Oceniono 2 razy 2

  Dudy nie urywa.

 • traveler10

  Oceniono 1 raz 1

  W czymże są one bardziej "kultowe" od Ćmielowa, Wałbrzycha czy choćby Lubiany? Bo tak sobie pani Bednarczyk umyśliła? A swoją drogą może byście w GW wreszcie zaprzestali nadużywania słówka "KULTOWY"? Ciągle tylko "KULTOWE" to, owo, tamto i owamto - cholerni wyznawcy KULTU - prawie jak Stalina czy Kim Ir Sena.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX