Wielka wyprzedaż kolorowych naczyń. Stylowe talerze, miski i szklanki kupisz 72% taniej

Wioleta Bednarczyk
10.11.2020 11:00
Brunch to świetne rozwiązanie na leniwy, nieco dłuższy, niedzielny poranek, podczas którego można połączyć dwa ulubione posiłki - śniadanie i lunch. W kolorowych naczyniach dodatkowo przeniesie do śródziemnomorskiego klimatu, pełnego relaksu i ciepła.

Naczynia w rustykalnym stylu. Rabaty do 72%

Piękne naczynia we włoskim stylu, idealne na brunchPiękne naczynia we włoskim stylu, idealne na brunch Fot. Shutterstock

Czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi jest bezcenny, zwłaszcza kiedy bez pośpiechu, przy dobrym jedzeniu i kawie można celebrować wspólne chwile. Zasmakują lepiej w pięknych naczyniach w rustykalnym stylu. Może nawet poczujecie się, jak w sielskim domu nieopodal jeziora. Zapraszamy do zaaranżowania własnego, wspaniałego brunchu. Mamy spory wybór naczyń i dekoracji, z którymi na pewno się to uda. 

Kolorowe talerzeKolorowe talerze fot. zalando

Szklanki za ułamek ceny. Te kolorowe propozycje to nasz wybór! 

Poniżej prezentujemy więcej naczyń: zestawy szklanek lub kieliszków kupisz teraz taniej aż o 72% taniej - to idealny moment na zakupy w okazyjnej cenie. Ponadto komplety kolorowych naczyń to świetna propozycja na prezent dla bliskich osób, np. na parapetówkę. Te, które znalazły się w naszym zestawieniu, to zakup na lata. Są solidne, wytrzymałe i będą ozdobą w każdej kuchni. Zobacz nasze typy! 

Na co jeszcze warto zwrócić szczególną uwagę? Nasz wybór padł wycieraczki, które podkreślą charakter domu. To nie tylko doskonała dekoracja. Wycieraczka spełnia również funkcje ochronne - chroni podłogę przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Pamiętaj, że przedpokój to wizytówka całego domu, dlatego warto o niego zadbać. Przedstawiamy najpiękniejsze wzory. Kupisz je teraz z rabatem nawet do -72%.