Drewniane i tapicerowane łóżka VidaXL w świetnych cenach

Wioleta Bednarczyk
30.12.2019 14:20
Znajdź z nami stylowe, solidne i niedrogie łóżko do domu. Przed tobą tapicerowane i drewniane modele, które świetnie urządzą sypialnię.

VidaXL to fenomenalna marka z Holandii, która oferuje wiele meble i dekoracji wyposażenia wnętrz. Ich ceny bardzo pozytywnie zaskakują, a jakość nie rozczarowuje. To pewnie dlatego sprzedaje ok. 14 mln produktów rocznie, w swoich sklepach internetowych ukierunkowanych na lokalne rynki, na terenie 29 krajów europejskich, Australii oraz USA. 

Marka rozpoczęła działalność w 2006 roku, kiedy biznesmeni Gerjan den Hartog oraz Wouter Bakker wpadli na pomysł kupowania produktów z Chin, a potem sprzedawania ich w sklepie internetowym eBay. Był to traf w dziesiątkę. Szybko zaczęli osiągać zyski, które następnie inwestowali w dalszy rozwój firmy. Założyli własne sklepy internetowe – Koopgoedkoop.nl oraz Direktzugreifen.de, a w 2009 – stacjonarny w Utrechcie. Następnie, w 2012 roku było biuro oraz centrum dystrybucji w miejscowości Venray, o powierzchni 60 0000 m² i oddział w Szanghaju. Rok później powstał sklep internetowy VidaXL, który do 2014 rozszerzył sprzedaż o 8 nowych państw europejskich oraz Australię, a w 2016 – rozpoczął ekspansję na rynek amerykański.

Marka VidaXL nieustannie się rozwija, obecnie współpracuje już z 500 wytwórcami, oferując 8500 produktów marki własnej.

Łóżka są jednymi z najpopularniejszych i najczęściej kupowanych produktów firmy. Oferta jest bardzo bogata. To ramy drewniane, jak też tapicerowane, ze stalażem w komplecie. Jest też możliwość zakupu łóżka z materacem. 

Zobaczcie modele, które dla was wybrałyśmy. Uważamy, że to bardzo ciekawe propozycje w rewelacyjnych cenach. 

Łóżko VidaXL z litego drewna mangoŁóżko VidaXL z litego drewna mango mat. pras. Partnera

Więcej o: