Fotele i krzesła King Home. Mamy kultowe "Jajo" z filmowego planu

Zapraszamy na relaks na najwyższym poziomie! Dzięki oryginalnym kształtom i obiciom z wysokogatunkowych materiałów wypoczniesz wygodnie i skutecznie, w dodatku korzystając z mebli - prawdziwych gwiazd z filmowego planu. Zobacz fotele i krzesła King Home.

King Home inspiruje się przedmiotami codziennego użytku. Oferuje designerskie produkty, które łączą w sobie nowoczesny styl i funkcjonalność. Te dzieła włoskich projektantów wykonywane są ze szczególną dbałością o detale. Fotele, krzesła i pufy to jedne z najważniejszych mebli w ofercie marki.

Fotel Egg ("Jajo") to przykład doskonałego designu! To jeden z najbardziej kultowych mebli wypoczynkowych - klasyka i legenda sama w sobie. "Premiera" fotela miała miejsce w 1958 roku, a twórcą prototypu był duński architekt – Arne Jacobsen, który zaprojektował go dla jednego z hoteli. Fotel Egg zyskał sławę nie od razu, ale trwa ona do dziś. Popularność przyniosło mu świetne połączenie designerskiej formy z wygodą - z czasem doceniono to poczucie intymności, jakiego doświadczamy wypoczywając w fotelu Egg.

Świetną linię wzorniczą fotela wykorzystali filmowcy! Kilkukrotnie pojawił się on na filmowym planie, m.in. w takich produkcjach jak „Help!”, „Austin Power”, „Zoolander” i wiele innych.

Fotel Egg jest dostępny obecnie m.in. w obiciu welurowym lub kaszmirowym, które słyną z wyjątkowej wytrzymałości. Podstawa i uchwyt są ze stali, a korpus - z włókna szklanego. Fotel Egg posiada też mechanizm obrotowy z funkcją bujania. 

W ofercie King Home są też świetne fotele z oparciem w kształcie serca, różne krzesła i owalne pufy, które z pewnością urozmaicą niejedno wnętrze. 

Fotel Egg ('Jajo') to kultowy mebel wypoczynkowyFotel Egg ('Jajo') to kultowy mebel wypoczynkowy mat. pras. Partnera I Shutterstock

King Home to również piękne formy oświetleniowe, designerskie meble do domu i biura, których projekty inspirowane są najnowszymi trendami. W ofercie można znaleźć m.in. lampy szklane, kryształowe czy metalowe, minimalistyczne oraz w stylu industrialnym.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.