Elegancka zastawa stołowa, która odmieni twój stół. Znane marki nawet 65% taniej!

Agata Zielińska
07.01.2020 11:07
O tym jak ważna jest zastawa stołowa i serwis obiadowy nikogo nie trzeba przekonywać. Choć jej zastosowanie jest z reguły praktyczne, może mieć także chrakter dekoracyjny. Wyjąkowe okazje zasługują na elegancką zastawę. Gdzie taką kupić i ile warto wydać? Podpowiadamy, gdzie kupicie porządne naczynia i sztućce nawet 65% taniej!

Zastawa stołowa znanych marek

W jakim kolorze kupić zastawę stołową i ile z ilu elementów powinna się składać? Porcelanę, szklanki, sztućce i kieliszki warto kupować w zestawach, tak by każdy osobny element tworzył wspólnie zgraną elegancką całość. Z założenia zastawy obiadowe składają się nakryć dla sześciu lub 12 osób. Warto kupić zastawę składającą się z większej liczby elementów, w razie gdyby, któryś z talerzy został uszkodzony. Wybraliśmy zestawy wiodących firm produkujących porcelanę.

Zastawa stołowaZastawa stołowa Materiały partnera

Inne zestawy znajdziesz poniżej.

Te rzeczy muszą znaleźć się w każdej jadalni! 

Jeśli jadalnia jest nie tylko miejscem do spożywania wyrafinowanych posiłków, ale także do spotkań z przyjaciółmi przy lampce wina lub drinku, to wybraliśmy kolorowe szkło, które zda egzamin na każdej domówce. Sprawdzi się szczególnie przy większej liczbie osób. Każdy może wybrać swój własny kolor, więc o pomyleniu drinka nie ma mowy. Warto zadbać także wytrzymałą zastawę do serwowania przekąsek.