Akcesoria i naczynia kuchenne Eva Solo. To klasyki designu o prostym wzornictwie

Produkty Eva Solo to klasa sama w sobie. Prosta, ale wyrafinowana estetyka oraz funkcjonalność zapewniły produktom marki uznanie i miejsce na topliście światowego designu użytkowego. Przed wami kultowe akcesoria i naczynia kuchenne.

Duńska marka Eva Solo jest z nami od 1913 roku. Prawdziwą popularność zdobyła jednak w 1952, kiedy wprowadziła na rynek nietuzinkową, jak na tamte czasy, krajalnicę do chleba i mięsa. To był wtedy hit. Dziś jest wielokrotnie nagradzanym liderem wśród marek oferujących naczynia i akcesoria kuchenne.

Eva Solo jest doskonałym przykładem wyrazistego wzornictwa użytkowego o prostej, ale jakże pięknej i szlachetnej formie. Różnorodna gama kolorystyczna produktów, w zgaszonych, ale modnych odcieniach m.in. zieleni, granatu, niebieskiego, beżowego, szarego pozwala marce dostosować ofertę do wielu aranżacji oraz wymagań klientów. Produkty cechuje solidna i estetyczna forma oraz wysoka funkcjonalność. 

Filiżanka do cafe lungo Eva SoloFiliżanka do cafe lungo Eva Solo mat. pras. Partnera

Karafki i zaparzacze w kolorowych kubraczkach

To jedne z kultowych produktów marki, które wyróżniają różnokolorowe, neoprenowe pokrowce. Karafki wykonane są ze szkła o smukłym kształcie. Zaparzacze wyposażono w stalowe filtry, które przyspieszają proces otrzymywania naparów herbat i ziół. Posiadają też dobrze wyprofilowany nalewak, który ułatwia przelewanie napoju.

Zaparzacz i karafka Eva SoloZaparzacz i karafka Eva Solo mat. pras. Partnera

Porcelanowe kubki i filiżanki w różnych kolorach

Te z silikonową opaską, która pozwala na trzymanie gorącego napoju, bez ucha, o prostym kształcie wspaniale dopełniają kuchenną zastawę Eva Solo. Kawosze i herbaciarze powinni je polubić.  

Granatowe kubki i akcesoria kuchenne Eva SoloGranatowe kubki i akcesoria kuchenne Eva Solo mat. pras. Partnera

Różnokształtne dzbanki do stylowych aranżacji kuchni

Mają bardzo oryginalne i estetyczne formy. Są też funkcjonalnym dodatkiem do domu, dostępnym w wersji termicznej i zwykłej. Z pewnością odnajdą miejsce w jadalni czy też kuchni. 

Nasz top to wszystkie produkty z linii Nordic Kitchen. To kamionkowe modele, których można używać w piekarniku, mikrofalówce oraz myć w zmywarce. Pięknie dekorują stół i blat. 

Dzbanek do herbaty Nordic Kitchen od marki Eva SoloDzbanek do herbaty Nordic Kitchen od marki Eva Solo mat. pras. Partnera

Stylowe garnki i patelnie dla najbardziej wymagających kucharzy

Cechują je subtelne linie i skandynawska prostotę, jak wszystkie produkty marki. Dają też wiele możliwości zastosowania. Można je wybierać spośród kolekcji wykonanych ze stali nierdzewnej lub z czarnej kamionki. 

Piękne garnki z czarnej kamionki od marki Eva SoloPiękne garnki z czarnej kamionki od marki Eva Solo mat. pras. Partnera

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.