Wielofunkcyjne słoiki marki Kilner. Te produkty warto mieć w swojej kuchni!

Joanna Szczurek
15.01.2020 16:12
Kilner to brytyjska marka, która swoją działalność rozpoczęła w 1842 roku. Marka jest znana z produkcji słoików i szklanych butelek, które mają bardzo rozległe zastosowanie. Przejrzeliśmy ich asortyment i znaleźliśmy produkty, które powinny znaleźć się w twojej kuchni!

Na pierwszy rzut oka to zwykłe słoiki, jednak tak naprawdę zaskakują one swoimi funkcjami i ciekawym designem. Wybrałyśmy kilka modeli, które najbardziej się nam spodobały. Zwróć uwagę na świetny dystrybutor do napojów, który sprawi, że wnętrze twojej kuchni nabierze charakteru. Świetnie prezentuje się również słoik, który jest równocześnie wyciskarką do cytrusów. Dla miłośników kawy polecamy słoik, który pełni funkcję młynka. Możesz stosować go również do mielenia przypraw. Jeżeli odżywiasz się zdrowo i przygotowujesz swoje posiłki do pracy, to w twojej kuchni nie może zabraknąć słoika do żywności. Będzie on idealną alternatywą dla plastikowych pudełek. 

Inne produkty marki Kilner

pojemnik na przyprawy Kilnerpojemnik na przyprawy Kilner materiały prasowe

Kilner ma w swojej ofercie również inne produkty, takie jak młynek do przypraw, szczypce do otwierania słoików, czy garnki. Jeżeli spodobał ci się ich asortyment to koniecznie przejrzyj również te rzeczy. Są praktyczne i wyglądają świetnie! Oprócz tego, że są praktyczne i przydatne będą pełnić też funkcję dekoracyjną.

Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • popis.pasozyty

    Oceniono 5 razy 5

    Trzeba być pi,e,r,dolnietym żeby za słoik 100 PLN zaplacić.

  • bobislaw.borboje

    Oceniono 1 raz 1

    Szkoda, że o tym wcześniej nie wiedziałem. Bym ich nie wyrzucał do śmieci po zużyciu zawartości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX