Bodum: szwajcarska kafeteria dla wymagających

Wioleta Bednarczyk
05.05.2021 12:20
Uwielbiasz rozpoczynać dzień od pysznej kawy? Wypróbuj koniecznie kafeterię szwajcarskiej marki Bodum. To produkty najwyższej jakości, które cieszą się niesamowitą popularnością.

Markę Bodum zna dziś cały świat, nie tylko Paryż, Tokio czy Sydney, gdzie posiada ona sklepy. Powody sukcesu? Świetne linie i dobre ceny wszystkich zaparzaczy do kawy i herbaty. Od 1944 roku rodzinna marka założona przez Petera Boduma, a dziś zarządzana przez jego dzieci, produkuje niewyobrażalnie wiele wspomnianych sprzętów. Podobno wystarczyłoby ich dla każdego z Polaków i to nawet, gdyby było nas dwa, a może trzy razy więcej! 

Więcej produktów marki Bodum znajdziesz poniżej.

Kawiarka Pour Over, Chambord typu french press oraz zaparzacz tłokowy Columbia, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej o podwójnych ściankach, to kultowe produkty marki Bodum. Wszystkie udowadniają, że piękne wzornictwo wcale nie musi być drogie, nawet to tworzone przez zespół najlepszych projektantów w Szwajcarii. Z produktów Bodum chętnie korzystają miłośnicy kawy na całym świecie. 

Ekspres do kawy Bodum Pour OverEkspres do kawy Bodum Pour Over mat. pras. Partnera

Szklanki termiczne z podwójnym dnem

Bodum to również kubki i szklanki wykonane z ręcznie dmuchanego szkła borokrzemowego, z uchwytem lub bez niego, w większych i mniejszych rozmiarach. Mają podwójne ścianki, które chronią dłonie przed poparzeniem i powodują, że woda nie skrapla się na ściankach. W podstawie szklanek znajdują się silikonowe zawory regulujące ciśnienie. Kubki i szklanki termiczne są świetne nie tylko do każdego rodzaju kawy, doskonale sprawdzą się również dla miłośników herbaty. Można w nich podgrzewać napoje w piekarniku i mikrofali, a myć w zmywarce. 

Szklanki termiczne BodumSzklanki termiczne Bodum mat. pras. Partnera

Marka Bodum ma w ofercie również wiele innych produktów przeznaczonych do kuchni i jadalni. Są to naczynia, tekstylia, sztućce, artykuły do przechowywania oraz inne. Wyróżnia je prosta, funkcjonalna forma, wielka dbałość o detale, a także przystępna cena. Zobaczcie! 

Zobacz wideo Materiały promocyjne
Więcej o: