Dywany marki BRW: tkane modele z różnymi motywami i paletą barw

Mnóstwo wzorzystych i jednokolorowych dywanów prezentuje oferta marki Black Red White. To świetne tkane kolekcje za niewielką cenę! Wybierzcie najlepszy model albo nawet kilka, by odpowiednio udekorować dom.

Dobrze dobrany dywan może stać się najważniejszym elementem dekoracyjnym w domu! Przecież to detale robią klimat wnętrza, warto więc dobrze zastanowić się nad ich wyborem. 

Dywany Black Red White zaskakują świetnym wzornictwem i niewielką ceną! Jest tu wiele produktów stylizowanych na te z poprzednich epok, kolekcje w stylu boho oraz z motywami orientalnymi. Fanom nowoczesnych i minimalistycznych aranżacji oraz kolorowych akcentów polecamy barwne modele. 

Dywany z naturalnymi oraz orientalnymi akcentami

Paski, orientalne motywy, linie kamienne, piaskowe, drewniane, jodełkowate i wiele innych znajdziesz w ofercie dywanów BRW. Ich wzory nawiązują do elementów przyrody i z pewnością pięknie ozdobią domy, które pragną być eko i uwielbiają naturalne akcenty. 

Naturalne wzory dywanów od Black Red WhiteNaturalne wzory dywanów od Black Red White mat. pras. Partnera

Dywan Buran i Persia wpiszą się świetnie w klimaty orientalne, ale nie tylko. Modele z perskimi wzorami świetnie prezentują się też we wnętrzach klasycznych, boho, vintage, industrialnych oraz art déco.

Jednokolorowe dywany o nowoczesnym designie

Nie są pozbawione blasku! Mają pikowania, różne długości włosia oraz trójwymiarowe wzory. To modele Ombre Beige, Rose, Grey, czy te z kolekcji Rabbit 3D, Toscana, które mimo braku wzorzystych akcentów potrafią ładnie podkręcić klimat wnętrza i wprowadzić do niego sporo przytulności. 

Dywany Black Red White: Ombre Beige oraz Rabbit 3DDywany Black Red White: Ombre Beige oraz Rabbit 3D mat. pras. Partnera

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.