Personalizowane prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Nie ma jak u dziadków! Zgadzacie się? Dlatego z okazji nadchodzącego Dnia Babci i Dziadka przygotowaliśmy wiele pomysłów na prezenty, które sprawią, że poczują się kochani i bezkonkurencyjni.

Warto podziękować dziadkom za to, że są, zwłaszcza w dniu ich święta – Dnia Babci i Dziadka, które już niedługo, bo 21 i 22 stycznia! Prezenty personalizowane będą idealne. Kilka słów specjalnie skierowanych do babci i dziadka z pewnością sprawi im wiele radości i spowoduje, że poczują się wyjątkowo. 

Propozycje mamy różne, od pysznych łakoci, herbatek, drewnianych gier, pięknych kosmetyków, po plakaty, kartki, a nawet poduszki dekoracyjne. Wszystkie ze specjalną dedykacją dla babci i dziadka! 

Pięknie opakowane prezenty dla babci

Wyglądają uroczo. Mamy zapachy, kosmetyki, w tym domowe spa, ziółka, albumy, plakaty, kartki xxl, kubki, a nawet konfiturki. Nie mogło zabraknąć również gadżetu szefowej kuchni – deski do krojenia. Nasza ma solidną i piękną formą i cudowny napis, dzięki któremu babcia poczuje się wyjątkowo. 

Prezentowe pomysły na Dzień BabciPrezentowe pomysły na Dzień Babci Fot. Crazyshop

Dziadkowe gierki i niespodzianki

Te prezenty na pewno ich pozytywnie zaskoczą. Nowe domino lub szachy? To klasyki gier, z którym kojarzą się dziadkowie. Może jednak pokrowiec na okulary, bo przecież komu nie jest potrzebny, albo lupę – do powiększania literek z porannej prasy. Każdy z prezentów możesz mieć też pięknie opakowany, ze specjalna dedykacją dla kochanego dziadka! 

Prezentowe pomysły na Dzień DziadkaPrezentowe pomysły na Dzień Dziadka Fot. Crazyshop

Lepiej niż u babci i lepiej niż u dziadka jest tylko u obojga w komplecie – wspólny prezent to podkreśli

Nam z dziadkami kojarzy się przede wszystkim dzieciństwo. To też pyszne konfitury, zawsze świeży chleb, ciekawe historie, nietypowe zabawy i przemiły wspólny czas. A wam? Jeśli macie piękne wspomnienia i cudowne chwile z dziadkami to może warto o nich powspominać przy wspólnej herbacie? Przy okazji podziękować dziadkom za świetny czas, za to że są i zawsze będą w naszych sercach. Może wspólnym prezentem? Lepiej podkreśli ich bezkonkurencyjność!

Pomysły na prezenty na Dzień Babci i DziadkaPomysły na prezenty na Dzień Babci i Dziadka Fot. Crazyshop.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.