Bazar Bizar to podróż przez rajskie plaże, balijskie wnętrza i tradycje

Produkty marki Bazar Bizar przenoszą do naszych domów styl i kulturę balijską! Z nimi poczujesz się jak na Bali. To jedyne w swoim rodzaju produkty boho.

Lampy i dekoracje z przepięknie opadającymi frędzlami z rattanu stylizują wnętrzarską scenografięLampy i dekoracje z przepięknie opadającymi frędzlami z rattanu stylizują wnętrzarską scenografię Fot. Bazar Bizar

Bazar Bizar konsekwentnie stawia na oryginalność, jakość, innowacyjność, kunszt, a przede wszystkim naturalną formę. Wystarczy spojrzeć na produkty marki wykonane wyłącznie z ekologicznych materiałów: rattanu, hiacyntu wodnego i bambusa. To naturalne formy prosto z Indonezji. 

Markę stworzyli Belgowie Pascale Pelsmaekers i Eddy Rootheart, fascynujący się przepiękną kulturą Bali, rajskimi plażami, a przede wszystkim starożytnymi tradycjami, balijskim stylem i klimatem boho. Zakochani w wyspie i zaznajomieni z tamtejszymi rzemieślnikami postanowili otworzyć sklep internetowy z meblami i dodatkami do wnętrz. Tu każdy przedmiot wykonywany jest ręcznie przez balijskich rzemieślników, a dzięki naturalnej formie ma on własną, od dawna zapisaną historię.

Proste, ale ręczne wzornictwo z workshopów wyraźnie się umacnia na rynku wnętrzarskim. To również trend wnętrzarski 2020 roku, godny uwagi tym bardziej, że fanów rattanowych dekoracji i ekownętrz jest coraz więcej. 

Włochate dodatki Bazar Bizar pięknie udekorują każdy dom, który lubi pozostawać w kontakcie z naturąWłochate dodatki Bazar Bizar pięknie udekorują każdy dom, który lubi pozostawać w kontakcie z naturą mat. pras. Partnera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.