Sprzęt AGD- czego nie może zabraknąć w twojej kuchni? Wybieramy najlepsze piekarniki i zmywarki

autor
open-image
Kuchnia jest pomieszczeniem określanym jako serce domu. To bardzo ważna przestrzeń, w którym spotykają się domownicy podczas przygotowywania, a następnie wspólnego spożywania posiłku. Jakich sprzętów nie może zabraknąć w żadnej kuchni?
Praktyczny i dopasowany do potrzeb, a także designu kuchni piekarnik to podstawa, która nie tylko usprawni przygotowywanie posiłków, ale sprawi, że będą smaczniejsze. A jak rozwiązać kwestię zmywania, która niekiedy jest dość uciążliwa? Zmywarka pozwoli zaoszczędzisz ci nie tylko czas, który potem możesz wykorzystać na przyjemność, ale także pomoże zmniejszyć zużycie wody i energii. Jaki sprzęt AGD wybrać? Przygotowaliśmy propozycje piekarników i zmywarek różnych marek - ich funkcje was zaskoczą!
  • W pełni zintegrowana zmywarka do naczyń - komfort użytkowania oraz programowanie startu

   W pełni zintegrowana zmywarka do naczyń komfort użytkowania oraz programowanie startu
   Zmywarki marki Miele mają funkcję opóźnionego startu nawet o 24 h. Posiadają wiele trybów zmywania między innymi delikatny, przeznaczony do szczególnie wrażliwych naczyń jak kieliszki lub krucha porcelana. Urządzenia można podłączyć do wody o maksymalnej temperaturze 65 stopni, a każde zmywanie to oszczędność 50% energii elektrycznej!
   Sprawdź cenę!
  • Piekarnik w atrakcyjnym, stalowym wzornictwie z wysuwami FlexiClip i pirolizą

   Piekarnik w atrakcyjnym, stalowym wzornictwie z wysuwami FlexiClip i pirolizą
   To piekarnik, który wyróżnia nie tylko najwyższa jakość, ale także elegancki design. Urządzenie stworzone dla osób poszukujących piekarnika o dużej pojemności, który zapewni doskonałe efekty pieczenia nawet dużych porcji mięsa. H 2265 B Active o wymiarach 60x60, pojemności 76 l.
   Sprawdź cenę!
  • Kuchnia elektryczna z płytą ceramiczną i zegarem Time Control oraz w pełni szklanymi drzwiami

   Electrolux EKC 52550OX
   Według marki Electrolux sukces każdego kucharza i jego pysznych potraw w dużej mierze zależy od równomiernego opiekania i podgrzewania. Ciepłe powietrze rozprowadzane jest dzięki wentylatorowi oraz funkcji termoobiegu. Istotne jest także kontrolowanie czasu, co jest niezwykle łatwe dzięki funkcji Time Control. Piekarnik ten jest niezwykle łatwy do utrzymania w czystości.
   Sprawdź cenę!
  • W pełni zintegrowana zmywarka do naczyń z szufladą na sztućce 3D dla najwyższego komfortu w korzystnej cenie

   W pełni zintegrowana zmywarka do naczyń z szufladą na sztućce 3D dla najwyższego komfortu w korzystnej cenie
   Dzięki tej zmywarce osiągniesz perfekcyjnie czyste naczynia oraz najlepsze rezultaty suszenia. Drzwi zmywarki uchylają się automatycznie po każdym cyklu zmywania i transportują gorącą parę na zewnątrz. Dodatkowo powietrze odprowadzane jest w specjalny sposób, chroniąc tym samym blat przed wilgocią.
   Sprawdź cenę!
  • Piekarnik Miele z funkcją zimnego frontu i ochrony przed poparzeniami

   Bardzo bezpieczny piekarnik marki Miele
   Piekarniki Miele mają wiele funkcji bezpieczeństwa, które są niezwykle przydatne, gdy w domu są dzieci, ale sprawdzą się także u osób, które bywają zapominalskie.
   Jak sprzęt AGD Miele dba o bezpieczeństwo? Za jednym naciśnięciem przycisku można zablokować urządzenie, które jest wtedy chronione.
   Sprawdź cenę!
  • Energooszczędna i zintegrowana zmywarka Candy CDI 2DS52

   Candy CDI 2DS52
   Energooszczędna zmywarka Candy w jednym cyklu zużywa jedynie 10 l. wody, a jej roczne zużycie prądu szacuje się na 150 zł. Posiada wiele funkcji i programów, które umożliwiają jak najdokładniejsze umycie oraz wysuszenie naczyń, sztućców, czy też często trudnych do umycia garnków. Jej zaletą jest system samoczyszczenia filtrów oraz regulowane półki na naczynia.
   Sprawdź cenę!
  • Wielofunkcyjna, energooszczędna zmywarka marki Gorenje

   Zmywarka marki Gorenje
   Zmywarka marki Gorenje zużywa jedynie 9 litrów wody na cykl, przy czym każde naczynie jest czyste oraz nie posiada smug. Jeśli szukasz energooszczędnych rozwiązań do twojego domu - ten model idealnie się sprawdzi w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach. Dodatkowo zmywarka może być zabudowana, dzięki czemu stanie się integralną częścią kuchni. Jest bardzo pojemna, posiada wiele programów m.in. delikatny, który idealnie sprawdzi się do kieliszków i porcelany.
   Sprawdź cenę!
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.