Reprodukcje obrazów znanych artystów i plakaty za ułamek ceny! Nawet 58% taniej

Joanna Szczurek, Natalia Szyperek
12.04.2021 18:30
Obrazy w domu dodają szyku wnętrzom i sprawiają, że wygląda ono bardziej elegancko. Jeżeli interesujesz się sztuką i chcesz, żeby twoje wnętrze nabrało charakteru, to zobacz reprodukcje znanych obrazów, które wybrałyśmy! Postawiłyśmy też na plakaty, które będą pasować do nowoczesnych wnętrz. Kupisz je teraz za niewielkie pieniądze!

Mało kogo stać na to, aby zakupić do mieszkania oryginalne dzieło Pabla Picassa czy Gustawa Klimta. Jednocześnie to jednak ich obrazy znane są na całym świecie i wzbudzają najwięcej emocji. Są również arcydziełami pod względem technicznym. Jak zatem wejść w ich posiadanie, nie wydając przy tym majątku? Postaw na reprodukcje znanych obrazów! Możesz je nabyć w wielu sklepach internetowych. Wybraliśmy te najciekawsze i najbardziej pożądane. Sprawdź!

Obrazy z wyprzedaży

obrazyobrazy fot. zalando

Van Gogh, Klimt: teraz ich obrazy możesz mieć w swoim mieszkaniu! Oryginały tych wielkich artystów są bezcenne, jednak świetnie zrobiona reprodukcja w efektownej ramie może znaleźć się w twoim mieszkaniu za grosze. Znalazłyśmy sporo znanych dzieł, które są teraz przecenione nawet o 58%! Wybierz obraz bazując na tym, jak urządzone jest twoje mieszkanie. Jeżeli jest to minimalistyczne wnętrze w nowoczesnym stylu, dobierz do niego dzieło Klimta. Do klasycznie urządzonych mieszkań, które są pełne antyków, pasować będzie malarstwo Vermeera czy Van Gogha. Pamiętaj jednak, że każda, nawet najlepsza reprodukcja jest tylko kopią i nie posiada sama w sobie wartości kulturowej czy pieniężnej, ale to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą obcować na co dzień z ulubionymi obrazami.

Taki obraz będzie też wspaniałym prezentem dla bliskiej ci osoby. Reprodukcja dzieła ulubionego malarza to świetny upominek, który zostanie przy obdarowywanej osobie na długi czas. 

Plakaty z wyprzedaży

PlakatyPlakaty fot. zalando

Do nowoczesnych mieszkań pasować też będą plakaty i grafiki. Możesz powiesić je w każdym pomieszczeniu - oprócz sypialni czy salonu będą wyglądać świetnie w kuchni, a nawet łazience. Naszym faworytem są plakaty abstrakcyjne lub te w popartowskim stylu. Ciekawym rozwiązaniem jest na przykład ozdobienie wybranej ściany w domu kilkoma plakatami w podobnym stylu. Tym sposobem niedrogim kosztem odświeżysz wygląd swojego wnętrza. Mało tego, plakat z inspirującym napisem lub ciekawą grafiką możesz podarować bliskiej ci osobie. Będzie zachwycona!

Więcej o: