Co nowego w Lidlu? Sposoby na oświetlenie LED: zasłony i listwy, które odmienią wnętrze

Oświetlenie LED to świetny sposób na chandrę, która otacza nas po stracie choinki Bożonarodzeniowej i świątecznych lampek. Ozdoby LED, kolorowe taśmy, a także zasłony z diodami wypełnią pustkę w twoim domu i sprawi, że romantyczny nastrój go nie opuści. Oświetlenie LED to nie tylko dodatkowe źródło światła w pomieszczeniu, ale i dekoracja.

Zasłony z Lidla w wersji klasycznej i z diodami

Niemiecki sklep Lidl nie pierwszy raz zaskakuje nas pozytywnie ofertą oraz cenami. Jakie nowości tym razem odmienią wasze wnętrza? Zasłony. I to nie takie zwyczajne, bo z diodami. To oryginalne rozwiązanie, które sprawi, że wnętrze zyska na nowoczesności. Jest to tylko jeden z przykładów jak diody LED mogą odmienić wnętrze. Oprócz zasłon z oświetleniem kupicie także zwykłe zasłony, do których można dokupić taśmy LED, które można przykleić do parapetu, lub karniszy by zyskać świetny efekt!  

Oświetlenie LED oknaOświetlenie LED okna Fot. Soggiorno Stile Moderno - dla Homelook.It

Taśmy LED z dużym wyborem kolorów! Możesz je przykleić w dowolnym miejscu! 

Jakie gadżety wnętrzarskie z Lidla jeszcze was zaskoczą? Listwy oraz taśmy z diodami LED. Obie wersje możesz przykleić w dowolnym miejscu. Taśmy potrzebują dostępu do kontaktu. Ich zaletą jest pilot, dzięki którym możesz zmieniać kolory oraz regulować jasność siedząc wygodnie na kanapie. Listwy oraz taśmy LED najczęściej świetnie odnajdują się w sypialni: na parapecie lub wokół ramy łóżka. Białe światło jest tak intensywne, że istnieje możliwość czytania i zrezygnowania z lampek nocnych. Świetnie wyglądają także w kuchni. Jeśli podczas wybierania szafek kuchennych zdecydowałaś się na wersję bez podświetlenia, a teraz tego żałujesz - nic straconego. Po to są właśnie listwy, które kupisz w znanym markecie. Świetna opcją są także światełka LED umieszczone za telewizorem, które tworzą wokół obudowy kolorową poświatę. Zobacz jak łatwo możesz odmienić pomieszczenia w niskiej cenie wkładając w to minimum energii! 

Oświetlenie LED z LidlaOświetlenie LED z Lidla Fot. Materiały partnera

Prezentujemy też inne produkty do oświetlenie domu, które znajdziesz w Lidlu!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.