Ozdoby i akcesoria marki Bloomingville z rabatem do 70%

Agata Zielińska
25.04.2020 08:00
Szklanki, kubki i talerze to akcesoria użytku domowego, codzinnego. Nic nie stoi jednak na przyszkodzie by były też piękne i designerskie. Naczynia do kuchni i do jadalni mogą mieć także wymiar dekoracyjny, możesz się o tym przekonać dzięki marce Bloomingsville. Ozdoby do domu oraz akcesoria kuchenne skandynawskiej marki kupisz nawet 70% taniej.

Akcesoria i dekoracje do 70% taniej

Duńska marka Bloomingville w tym roku będzie obchodzić swoje dwudzieste urodziny. W jej ofercie znajdziecie niebanalne tekstylia i akcesoria użytku domowego, które pełnią dwie funkcje: są zarówno przydatne jak i ozdobne. Niebanalne wzory i design zdecydowanie wyróżnia tę skandynawską markę, która cieszy się międzynarodowym sukcesem. Co jeszcze charakteryzuje markę? Pastelowe kolory, nowoczesne projekty tworzone często z przymrużeniem oka. Ich design nawiązuje do stylu retro, ale świetnie odnajdzie się także w nowoczesnym wnętrzu. Jakie perełki znajdziecie w tym duńskim sklepie? Ozdobne lustra w złotej ramie, które wyglądają jak dzieła sztuki, doniczki oraz wazony. Poniżej przedstawiamy produkty, które obejmuje wyprzedaż: 

Akcesoria marki Bloomingville

Szklanki, półmiski, pojemniki do przechowywania żywności - to tylko niektóre z elementów wyposażenia, których nie może zabraknąć w kuchni. Te duńskiej marki Bloomingville o charakterystycznym, skandynawskim designie są także ozdobą pomieszczeń. Sprawią, że każdy posiłek będzie wyglądał kolorowo i estetycznie, szczególnie dla osób, które spożywają także wzrokiem. 

Zobacz także piękna porcelanę i pojemniki do przechowywania marki Bloomingville:

Akcesoria kuchenneAkcesoria kuchenne Fot. www.instagram.com/bloomingvilee_interiors

Więcej o: