Dekoracyjne poduszki na krzesła i siedziska

Nowoczesne i modne poduszki dekoracyjne na ławkę, krzesło i podłogę będą świetnym dodatkiem do domu. Podwyższą komfort siedzenia oraz podkręcą klimat wnętrza. To modele o różnych wzorach i materiałach do salonu, jadalni i biura.

Poduszki dekoracyjne są doskonałym dodatkiem do domu – funkcjonalnym, dekoracyjnym, a przede wszystkim wygodnym. Idealne na podłogę, ławkę lub krzesło. Nie zajmują dużo miejsca i podkreślają charakter mebla któremu towarzyszą. Mają różne grubości w zależności od miejsca przeznaczenia, najczęściej od 6 do 10 cm. Polecamy do każdego domu, m.in.: minimalistycznego, eklektycznego, retro, vintage, boho czy też klasycznego. 

Poduszki dekoracyjne fantastycznie udekorują podłogę, ławkę lub krzesło

Piękne wzory lub gładkie, ale doskonałe w dotyku materiały odnajdziecie na poduszkach dekoracyjnych, które stworzono z myślą o dodatkowej aranżacji krzesła, ławki lub podłogi. Naszą uwagę zwróciły modele od Madam Stoltz. Są kolorowe i mają nietuzinkowe wzory. 

Poduszki dekoracyjne na podłogę, ławkę i krzesłoPoduszki dekoracyjne na podłogę, ławkę i krzesło Fot. Madam Stoltz

Wzorzyste i jednobarwne poduszki dekoracyjne na krzesło

Różnobarwne, w kilku stylach, z pikowaniami i mocowaniami lub bez nich, z różnych materiałów udekorują każdy dom, bez względu na charakter jego aranżacji. Mamy poduszki dekoracyjne na każde krzesło. 

Prezentowane poduszki mają różne wymiary oraz masywne siedzisko wypełnione grubą formatką gąbki i puszystą włókniną, które umila siedzenie na krzesełku, ławce lub podłodze. Także doszytą rączkę, która umożliwia łatwe jej przenoszenie. Są też wzory kwieciste. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.