Lunch boxy i pomocnicy kuchenni sygnowani marką Ani Lewandowskiej

Wioleta Bednarczyk
31.01.2020 14:55
Czy dobrą formę i zdrowie zawdzięczamy tylko aktywności fizycznej? Droga do fit sukcesu zaczyna się w kuchni. Marka Healthy Plan by Ann stworzona przez Annę Lewandowską - propagatorkę zdrowego stylu życia, proponuje akcesoria i urządzenia kuchenne, które pomagają w przygotowaniu zdrowych posiłków. Oto produkty, które pomogą być fit.

Na dobre zdrowie i samopoczucie duży wpływ ma odpowiednia dieta. Zdrowe i dobrze zbilansowane posiłki z pewnością przyczyniają się do lepszej formy, o którą warto dbać nie tylko będąc w domu! Także w pracy, na uczelni, podczas służbowych wyjazdów, przygotowując i spożywając własną i zdrową wyprawkę. Z odpowiednimi pomocnikami kuchennymi łatwiej ją przygotować, zaś odpowiednio pakowana i przechowywana pozwoli zachować jak najlepsze wartości odżywcze pokarmów. Dlatego warto korzystać ze sprawdzonych produktów próżniowych oraz dobrych urządzeń kuchennych. 

Kolekcją przyborów i urządzeń kuchennych może pochwalić się Anna Lewandowska. Przy współpracy z innymi markami, m.in. Joseph Joseph stworzyła produkty, które pomagają w przygotowaniu i przechowywaniu żywności. To różnego rodzaju lunch boxy, jest też elektryczna tarka, siekacz, ekspres do kawy oraz drobne akcesoria, jak sitko i butelki na wodę.

Lunch boxy na zupę, kanapki, sałatki, przekąski 

Przedstawiamy szary pojemnik dwukomorowy GoEat, składany, który daje możliwość oddzielenia kanapek od owoców lub innych przekąsek. Lunch box o kwadratowym kształcie, na kanapki lub inne niewielkie produkty oraz pojemnik na zupę z turkusową pokrywką. Wszystkie można używać w mikrofalówce.

Szary lunch box od marki HPBASzary lunch box od marki HPBA Fot. Healthy plan by Ann

Pomocnicy kuchenni HPBA

Tarka spiralna Kult Pro, siekacz do warzyw Kitchenminis, ekspres do kawy z kubkiem termicznym HPBA, dwukomorowy durszlak, jajowar oraz butelki na wodę ze wskaźnikiem dziennego spożycia pomogą w przygotowaniu zdrowych posiłków i napojów. 

Siekacz do warzyw Kitchenminis od HPBASiekacz do warzyw Kitchenminis od HPBA Fot. HPBA

Drobni pomocnicy kuchenni też są potrzebni. Trójkątne, podwójne durszlaki w dwóch kolorach, przygotowane wraz z marką Joseph Joseph oraz jajowar na pewno się przydadzą każdego dnia. 

Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się
 • asiok77

  Oceniono 17 razy 13

  łyżka do przypraw w sklepie Anny Lewandowskiej 39 PLN ta sama łyżka aliexpress 7,44 PLN wysyłka gratis. reszta produktów podobnie ! Jakie to słabe tak naciągać ludzi...........

 • i.l

  Oceniono 1 raz 1

  czy jest już wiadomy papier by Ann?

 • kropkar

  Oceniono 1 raz 1

  też ma z Ali - jest super, zapłąciłąm 6,41

 • seductress

  0

  Albo je robiła we współpracy z firmą Joseph Joseph albo zrobiła dokładne kopie. Wystarczy zajrzeć na stronę wymienionej firmy i będą tam dokładnie takie przedmioty wypuszczone na rynek kilka lat wcześniej bez "by ann".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX