Akcesoria Villeroy and Boch na każdy stół. Rabaty - nawet 50 %

Wioleta Bednarczyk/DZ
03.02.2020 13:50
Zastawa stołowa Villeroy & Boch dla miłośników kolorów i stylu śródziemnomorskiego teraz jest tańsza nawet o 50%. Pięknie udekoruje drewniany stół i będzie kolorowym dodatkiem w jadalni.

Od ponad 270 lat niemieckie przedsiębiorstwo Villeroy & Boch zachwyca wzornictwem i jakością. Firma powstała w 1748 roku, a jej założycielami byli François Boch i jego trzej synowie, którzy rozpoczęli działalność od produkcji ceramicznej zastawy i akcesoriów. Zaś dopiero w 1836 roku, kiedy siły zostają połączone z popularnym producentem fajansu Nicolasem Villeroyem, powstała marka, którą znamy pod obecną nazwą – Villeroy & Boch. Rozpoczyna się wtedy międzynarodowa działalność jednego z pierwszych koncernów na świecie.

Villeroy & Boch - marka, która tworzy historię już od 1748 rokuVilleroy & Boch - marka, która tworzy historię już od 1748 roku Fot. Villeroy & Boch

Od 1866 roku Villeroy & Boch zaczął na całego podbijać świat! Powstała fabryka mozaiki, a marka rozpoczęła działalność w branży budowlanej i międzynarodowy eksport glazury. Z czasem zajęła się też seryjną produkcją ceramiki sanitarnej, którą dziś zna każdy.

Produkty Villeroy & Boch zdobią wiele zabytków na świecie, m.in. katedrę w Kolonii oraz Holland Tunnel w Nowym Jorku. Natomiast po płytkach podłogowych marki chodzili pasażerowie słynnego okrętu RMS Titanic.

Talerze Villeroy & Boch z kolekcji Rock Desert, z tradycyjnymi aborygeńskimi wzoramiTalerze Villeroy & Boch z kolekcji Rock Desert, z tradycyjnymi aborygeńskimi wzorami Fot. Villeroy & Boch

W promocyjnej ofercie mamy wzorzyste talerze, kieliszki, filiżanki, szklanki, pojemniki, sztućce, dzbanki i półmiski. Są pełne kolorowych akcentów, które z pewnością rozweselą niejedno nakrycie stołu. Wiecznie modna zastawa w kwiaty doskonale sprawdzi się na stole etno, angielskim, rustykalnym i klasycznym. Akcesoria kuchenne o nowocześniejszej linii wzorniczej będą idealne na każdy stół. Uniwersalne wzornictwo wpisze się w klimat jadalni minimalistycznej, jak również retro i klasycznej. 

Kolorowa zastawa od Villeroy & BoshKolorowa zastawa od Villeroy & Bosh Fot. Villeroy & Bosh

Niebieski, żółty, czerwony czy biały - który kolor jest najbliższy stylistyce twojego wnętrza? Może wszystkie te barwy? Tak połączone zdobią nietuzinkowe nakrycia w pięknym, francuskim stylu. 

Są też produkty o nowocześniejszej linii wzorniczej, które zabłysną na stole minimalistycznym, skandynawskim, ale również śródziemnomorskim. 

Zastawa stołowa od Villeroy & BoshZastawa stołowa od Villeroy & Bosh Fot. Villeroy & Bosh

Kubki z kolekcji "Cities of the world" zdobią kolorowe grafiki przedstawiające miasta z całego świata. Mają one bardzo nowoczesne kształty. Są idealne do wnętrz minimalistycznych i dla klientów lubiących nietuzinkowe wzory.

Kubki 'Cities of the world' od Villeroy & BochKubki 'Cities of the world' od Villeroy & Boch Fot. Villeroy & Boch