Wyjątkowa kolekcja mebli NORR11. To duński design w prostym wydaniu

Wioleta Bednarczyk/DZ
03.02.2020 16:50
Relaks na najwyższym poziomie gwarantują sofy i fotele o minimalistycznej, ale bardzo wygodnej i pięknej formie. Poznaj produkty od NORR11.

NORR11 to duńskie projekty, ale inspirowane wzornictwem Bliskiego i Dalekiego Wschodu – także japońskim minimalizmem o bardzo subtelnych formach. Produkty tworzone przez projektantów marki pozostają w zgodzie z naturą i prezentują skandynawski design w nowoczesnej formie, odświeżony, ergonomiczny, solidny, a przede wszystkim wygodny. 

NORR11 to relaks na najwyższym poziomie

Skórzane i tapicerowane kolekcje z najlepszych materiałów, o prostym, ale niebanalnym wzornictwie marka ta proponuje wszystkim miłośnikom minimalistycznych form wzorniczych.

Sofa 2-osobowa Man Leather i leżanka Man Day Bad Brown Leather od NORR11Sofa 2-osobowa Man Leather i leżanka Man Day Bad Brown Leather od NORR11 Fot. NORR11

Estetyka, prostota i komfort stanowią kluczowy cel projektantów marki. NOR11 to nie tylko skórzane modele. Są tu również komfortowe fotele typu lounge wykończone trwałym, płóciennym materiałem canvas, a także sofy i pufy, które zapewniają wspaniały wypoczynek w dobrym stylu.

Fotel Mammoth Chair Slim od marki NORR11Fotel Mammoth Chair Slim od marki NORR11 Fot. NORR11

Minimalistyczne krzesła i stoliki kawowe to także produkty najwyższej jakości. Zaskakują wyjątkową ergonomią. 

Kolekcje lamp wiszących NORR11 to klasyczne formy o różnych kształtach, zaprojektowane w stylu skandynawskim. Większość abażurów wykonano z metalu, a podstawy i ramiona lamp z innych materiałów. Na przykład model Line Two ma podstawę z marmurowego bloku i ramię z oksydowanego mosiądzu. To świetlisty design wysokiej jakości o prostej formie.

Więcej o: