Modne salaterki i miski od Black Red White. Rabaty nawet -50%

Wioleta Bednarczyk
05.02.2020 11:15
Oto formy do pieczenia dla miłośników keksu i pieczonych dań, różne miski do zup i przekąsek, naczynia żaroodporne dla miłośników stylowego stołu za rozsądną cenę. Teraz z rabatami nawet -50% od marki Black Red White.

Nawet drobne akcesoria definiują styl. Dlatego jeśli cenisz sobie minimalizm i naturalne materiały w kuchni to polecamy różnorodne naczynia do wypieków, gotowania i serwowania posiłków. W ofercie marki Black Red White są teraz są tańsze nawet o połowę!

Czarna miska Magma od marki Black Red WhiteCzarna miska Magma od marki Black Red White Fot. BRW

Z dobrymi naczyniami przygotowanie posiłków jest o wiele łatwiejsze. Dobre formy do pieczenia, blachy, naczynia żaroodporne zapobiegają przypiekaniu dań i pomagają w procesie pieczenia. Ich różnorodne kształty pozwalają również upiec różne słodkości i dania obiadowe. Dlatego z pewnością przydają się w kuchni miłośnika wypieków i gotowania.

Modne miski i salaterki o różnych kształtach i rozmiarach udekorują stół i pomogą w stylowym serwowaniu posiłków. Kolekcja Magma, Square, Brunch, Sand czy Spring mają minimalistyczne formy i naturalne kolory. Dlatego będę również świetnym dodatkiem do innych jadalnianych kolekcji. Pozwolą na pełną swobodę w komponowaniu pozostałych dodatków, serwisu i elementów aranżacyjnych stołu.

Białe miski od marki Black Red White. Idealne na zupę lub płatkiBiałe miski od marki Black Red White. Idealne na zupę lub płatki Fot. BRW

W kolekcjach BRW są też miseczki, które pozwalają na serwowanie sosów, dipów, pikli, zimnych przekąsek i innych produktów. To stylowe produkty, w których dania prezentują się jeszcze smakowiciej. 

Białe miski Brunch od marki Black Red WhiteBiałe miski Brunch od marki Black Red White Fot. BRW

Więcej o: