Kosze i pudełka do przechowywania od Home Styling Collection

Kosze do salonu, sypialni, łazienki i garderoby, w różnych rozmiarach proponuje marka Home Styling Collection. To modne modele plecione, stalowe i drewniane do każdego domu.

Kosze są świetnymi pomocnikami domu. Przydają się w różnych pomieszczeniach. Mogą być schowkami na różne przedmioty – większe i mniejsze. Także pojemnikami na pranie, stare ubrania i różne akcesoria. W pokoju dziecka świetnie sprawdzą się jako schowki na zabawki. W sypialni lub salonie pomogą w przechowywaniu poduszek, koców i będą też piękną dekoracją. Kosze warto mieć w domu.

W ofercie marki Home Styling Collection są kosze stalowe, plecione oraz drewniane pudełka na drobne akcesoria i biżuterię. Niektóre mają też promocyjne ceny. 

Plecione kosze o różnych wzorach

Marka oferuje pojedyncze egzemplarze, jak też zestawy składające się często z trzech sztuk o różnych pojemnościach. Wiele z nich wykonano z pięknie plecionego hiacyntu wodnego. Idealne do przechowywania wielu różnych przedmiotów oraz na wiele okazji – także na piknik. 

Plecione kosze do przechowywaniaPlecione kosze do przechowywania Fot. Shutterstock

Stalowe kosze o wielu kształtach

Idealne do gromadzenia odpadów biurowych (papieru), przechowywania prania czy artykułów gospodarstwa domowego – do biura, pokoju, pralni lub łazienki, jako kosz na śmieci. Prezentowane modele mają modny design, dlatego dobrze się sprawdzą również jako stylowe dekoracje domu. 

Cynkowe kosze z drewnianą pokrywką w kształcie beczekCynkowe kosze z drewnianą pokrywką w kształcie beczek Fot. Home Styling Collection

Drewniane pudełka i organizery

Marka Home Styling Collection posiada wiele ozdobnych akcesoriów i przedmiotów codziennego użytku. Na przykład są tu świetne pudełka na drobiazgi i biżuterię, z przegrodami, szufladkami lub komorami. 

Drewniany organizer na drobiazgi. Posiada 4 szufladki i dekoracyjny nadrukDrewniany organizer na drobiazgi. Posiada 4 szufladki i dekoracyjny nadruk Fot. Home Styling Collection

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.