Szkło Bormioli Rocco: wysoka jakość i prosty design za niewielką cenę

Wioleta Bednarczyk/DZ
05.02.2020 17:00
Włoskie szkło Bormioli Rocco to piękne i różnorodne kolekcje dla każdego. To modele o prostym designie, ale wielkim blasku. Idealne na co dzień i na wielkie okazje.

Szklanki koktajlowe Rock Bar od marki Bormioli RoccoSzklanki koktajlowe Rock Bar od marki Bormioli Rocco Fot. Bormioli Rocco

Bormioli Rocco to włoska firma, która proponuje szkło o różnym zastosowaniu. To szklanki do zimnych napojów, koktajli, wody oraz modele termiczne, o podwójnym dnie. Są też różnego rodzaju kieliszki, pojemniki i inne. To prosty, szklany design wysokiej jakości, o niewielkiej cenie.

Szklanki do napojów Incontri Bormioli Rocco o pojemności 290 mlSzklanki do napojów Incontri Bormioli Rocco o pojemności 290 ml Fot. Bormioli Rocco

Słoiki można świetnie wykorzystać do przechowywania suchych produktów lub drobnych akcesoriów kuchennych. Natomiast butelki doskonale sprawdzą się w kuchni jako pojemniki na płynne przyprawy i soki. 

Bormioli Rocco ma również standardową ofertę kieliszków do wina czerwonego i białego. Wyróżnia je minimalistyczna forma, subtelny kształt i świetna cena. 

Szklanki termiczne z podwójnym dnem

Wykonane ręcznie, dmuchane ustami, o wiele dłużej niż zwykłe szklanki utrzymują niezmienną temperaturę napoju - i zimnego, i gorącego. Marka oferuje szklanki termiczne, których prosty design wyróżni się na stole. Świetnie odnajdą się w duecie z każdą zastawą oraz wśród innych szklanych kolekcji. Są też bardzo praktyczne - można je myć w zmywarce. 

Szklanki do akwy i herbaty od marki Bormioli RoccoSzklanki do akwy i herbaty od marki Bormioli Rocco Fot. Bormioli Rocco

Więcej o: