Piekarnik to podstawowy sprzęt AGD w każdej kuchni. Jaki model wybrać?

OF
06.02.2020 10:00
autor
open-image
Piekarnik to jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia kuchni, który ułatwi szykowanie posiłków dla całej rodziny. Modele, które wybraliśmy, są praktyczne i funkcjonalne - skrócą czas przygotowywania m.in. mięsnych potraw, pysznych ciast czy chrupiącego, domowego chleba. Zobacz, co polecamy.
Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego piekarnika? Przede wszystkim uwzględnij swoje potrzeby - jak często i w jakim celu będziesz go używać? Zdecyduj, które funkcje będą przydatne. Ważne, aby sprzęt posłużył przez lata. Przedstawiamy sześć piekarników z oferty różnych marek, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów.
  • Piekarnik marki Amica z możliwością sterowania smartfonem

   Przemyślana konstrukcja urządzenia sprawia, że możesz piec więcej, szybciej, lepiej i wygodniej.
   Piekarnik z możliwością ustawienia planu pieczenia na smartfonie – podział na fazy, w których wykorzystane będą różne funkcje piekarnika. Jest wyposażony w katalizator zapachu, który zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnej woni spalenizny i tłuszczu na zewnątrz. Dużym ułatwieniem w codziennym użytkowaniu piekarnika jest funkcja OpenUp! - automatycznego otwierania drzwi.
   Sprawdź cenę
  • Piekarnik Miele z timerem, komorą piekarnika XL i PerfectClean

   To bardzo dobry wybór dla rodziny. Duża pojemność oraz podział komory gotowania umożliwia efektywne użytkowanie piekarnika.
   Tryby pracy i inne ustawienia sprzętu wybiera się za pomocą chowanych pokręteł. Piekarnik zapewnia ochronę przed poparzeniem - urządzenie pozostaje względnie chłodne nawet po zewnętrznej stronie drzwiczek. Na plus zasługuje również wyposażenie PerfectClean, dzięki któremu utrzymanie piekarnika w czystości jest bardzo łatwe.
   Sprawdź cenę
  • Electrolux EKC 52550OX

   Nierdzewna, ceramiczna kuchenka elektryczna marki Electrolux z pojemnością piekarnia 54 l.
   Wśród funkcji sprzętu wyróżniamy m.in. podgrzewanie dolne – do pieczenia ciast z chrupiącym spodem, rozmrażanie, górne ogrzewanie z wentylatorem – do pieczenia w foremkach, grill, prawe gorące powietrze – konwekcyjne ogrzewanie z wentylatorem do pieczenia kilku posiłków w tym samym czasie. Ponadto piekarnik jest wyposażony w pojemną szufladę do przechowywania blach - sprawdzi się w małych kuchniach.
   Sprawdź cenę
  • Piekarnik wielofunkcyjny CATA LCMD 8008

   Posiada wiele funkcji, wśród których znajdziemy m.in. kombinacje łączące ogrzewanie górne, ogrzewanie dolne, grill oraz opcję termoobiegu.
   Piekarnik wykonany ze stali nierdzewnej i czarnego szkła. Sterowanie za pomocą chowanych pokręteł. Posiada funkcję aQuaSmart, dzięki której w ciągu piętnastu minut zostaje dokładnie wyczyszczony, zaś system aQuaSmart chroni przed osadzaniem się tłuszczu i resztek żywności na ściankach piekarnika podczas pieczenia.
   Sprawdź cenę
  • Piekarnik Miele z wysuwami FlexiClip i PerfectClean

   Subtelny i elegancki piekarnik: drzwiczki łagodnie otwierają się i zamykają – do samego końca.
   Sprzęt szczególnie polecany do nowoczesnych wnętrz. Duża pojemność komory na pięciu poziomach gwarantuje efektywne przygotowywanie posiłków. Wysuwy FlexiClip umożliwiają wygodny i bezpieczny dostęp do potraw w piekarniku. Wyposażenie PerfectClean to gwarancja łatwej pielęgnacji, a powierzchnia ze stali szlachetnej nie wymaga stosowania specjalnych środków czyszczących
   Sprawdź cenę
  • Piekarnik CATA CPR 8109X

   Wyposażony w siedem funkcji m.in. ogrzewanie górne, ogrzewanie dolne, grill i termoobieg. Wykonany ze stali nierdzewnej i czarnego szkła.
   Piekarnik został wyposażony w pirolityczny system czyszczenia, który polega na rozgrzaniu jego wnętrza do wysokiej temperatury i zamianie zanieczyszczeń w popiół. Nawet trudno dostępne miejsce zostają wyczyszczone - beż użycia specjalnych detergentów. Sprzęt jest sterowany za pomocą chowanych pokręteł.
   Sprawdź cenę
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: