Be Pure Home: piękny i wygodny design wypoczynkowy z Holandii

Wioleta Bednarczyk/DZ
07.02.2020 15:00
Meble tapicerowane i skórzane od Be Pure Home to unikalne, ponadczasowe wzornictwo połączone z wysokim komfortem wypoczynku. To piękny design, który wpasuje się w każdą aranżację domu.

Be Pure Home tworzy kolekcje wypoczynkowe pełne subtelności i ponadczasowości. Są modne, podążają za najnowszymi trendami wnętrzarskimi, mają prostą, ale ciekawą formę, w dodatku są bardzo wygodne a ich ceny nie szokują. Marka idealna – tylko z nią wypoczywać. 

W ofercie marki można znaleźć świetne sofy dwuosobowe, trzyosobowe oraz narożniki. Naszą uwagę zwrócił prawie trzymetrowy, koniakowy model ze skóry recyklingowej, bardzo miłej w dotyku. 

Koniakowa sofa trzyosobowa Rodeo od Be Pure. Posiada prawie 3 m długości i wykonana jest ze recyklingowej skóryKoniakowa sofa trzyosobowa Rodeo od Be Pure. Posiada prawie 3 m długości i wykonana jest ze recyklingowej skóry Fot. Be Pure Home

Każdy produkt wypoczynkowy można kupić w dowolnej kolorystyce obicia. W ogólnodostępnej ofercie są sofy koniakowe, rdzawe, niebieskie, musztardowe, w zieleni butelkowej, czarne, szare. Wykonane są z aksamitnego materiału wyglądają pięknie. 

Drewniane oraz tapicerowane krzesła do jadalni są ponadczasowe i mają niepowtarzalną estetykę

To świetnie zaprojektowane, modne modele, które podkręcą styl wnętrza. Wersjami drewnianymi też można się zachwycić, nie tylko tapicerowanymi, które wydają się o wiele wygodniejsze. Przykładem jest model Form II z metalowymi nogami, o wspaniałej kolorystyce drewna. To doskonały wybór do wnętrz retro, vintage, skandynawskich czy industrialnych.

Drewniane krzesła Form świetnie prezentują się w towarzystwie betonu i szkłaDrewniane krzesła Form świetnie prezentują się w towarzystwie betonu i szkła Fot. Be Pure Home

Pamiętaj! Ostateczny wygląd aranżacji zależy od połączenia głównych mebli z całą resztą. 

Więcej o: